Fitur kontinuitas

Apple viimistleb Continuity spetsifikatsiooni; funktsioon võib töötada vanematel Macidel adapteri kaudu

Sel nädalal räägime pidevuse funktsioonist (Järjepidevus) ja loetlesime võimalikud Mac ja iGadgets sellega ĂĽhilduv. Siiani pole Apple seda teemat kommenteerinud, kuid kõik neist viitavad sellele, et funktsioon vajab Bluetooth LE-d (madal energia) – tuntud ka kui Smart – selle elluviimiseks.

Järjepidevuse tunnused

Kuid vastavalt 9 kuni 5 Mac, Ei pruugi Apple veel kommenteerida, kuna see pole apellatsiooni lõplikult lõpule viinud ja sellest tulenevalt ka spetsifikatsioonid selle toimimiseks. Võib-olla on kõik kinnitatud ja Bluetooth LE on tingimata vajalik. Isegi siis, kui see nii oli, siis netkas.org väide ümber lükata MacRumors et see funktsioon ei tööta vanemates Mac-arvutites Bluetooth LE-adapteri kaudu.

Minu 2008. aasta Mac Pro-l (väga vanal) on adapteri kaudu sama Wi-Fi-kaart kui uuel iMacil / MacBookil. pilud Mini PCI Express. Ta toimetab [conectividade Wi-Fi] 802.11ac ja Bluetooth 4.0 vana kaarti eemaldamata, sest uus on vanale eelistatum.

Õigesti. Adapteriga Mac Pro 2008 on muutunud ühilduvaks Continuity funktsiooniga, mis avab vanemate masinate kasutajatele võimaluse kasutada ühte WWDC 2014 raames esitletud peamist funktsiooni ilma uue varaga varandust kulutamata.

Nüüd jääb ainult oodata, kuni Apple töö OS X Yosemite ja iOS 8 beetaversioonidega lõpule jõuab, et näha, kuidas funktsiooni Continuity tehnilised näitajad tegelikult välja näevad.