Apple võib 2020. aastal turule tuua peaaegu iPadi suuruse iPhone

Nutitelefoni suurus tekitab “tollise” arutelu, kusjuures mõned kasutajad eelistavad parema multimeediumitarbimise jaoks väiksemat mudelit, mida kasutatakse ainult ĂĽhe käega, teised soovivad suuremat mudelit. Ja just sel juhul ilmub kokkuklapitav nutitelefon, näiteks Sansung Galaxy Fold, mis klappib kohanemiseks igat liiki kasutustega.

Ja siis veel Apple, mis võib turule tuua iPhone’i mudeli “nii suure”, et see on peaaegu iPad Mini mõõtu. Vähemalt nii ĂĽtles Korea veebileht FTNews, mida tsiteeris CNBC, Apple’i kaubamärgi plaanidest viia 2020. aastal turule 6,7-tolline iPhone, mille ettevõte on seni käivitanud koos 5, 4 ja 6,1-tolliste versioonidega. Võrdluseks: iPad Mini on 7,9 tolli…

Jätkuaruande kohaselt võiks Apple kasutada Samsungile litsentseeritud OLED-ekraani 5,4 ja 6,7-tolliste mudelite jaoks, kuid 6,1-tolliste seadmete puhul võib OLED-paneele tarnida LG. See võib olla Apple’i plaan loobuda OLED-i poolt jäädavalt LCD-ekraanitehnikast, sest kuigi see on odavam, on see värvispektri ja mustvalge kontrasti osas halvem.

Peale kolme mudeli on tootjal ka neljas 5G-ga nutitelefon, mis on kavandatud tavapäraseks septembriks. Enne seda võiks aga odavama mudeli iPhone SE2 turule tuua 2020. aasta alguses. Väidetavalt sarnaneb see nutitelefon iPhone 8-ga, kuid on varustatud uusima põlvkonna 11 protsessoriga.