Apple võib kokkuklapitava iPadi (ja iPhone) turule tuua 2021. aastal

Kui teeme selle aasta senise retrospektiivi, siis loomulikult väljalaskmine esimene kokkupandav nutitelefon Samsung ja Huawei (ehkki neid pole meie hulgas) tõstetakse tehnikamaailma suurimate sündmuste hulka.

Mis oleks pidanud olema uue ajastu algus, on olnud aga vähemalt Samsungi ebaõnnestunud käivitamine, mis pidi Galaxy Foldi müügi alustamist edasi lükkama.

Kuid see ei tähenda, et tarbijad oleksid vähendanud oma isu kokkuklapitavate seadmete järele, nagu näitab Šveitsi panga UBS uuring, mille avaldas CNBC.

Kasutajate huvi uurimisel selle vastu vidinleiti, et üle kolmandiku küsitletud tarbijatest ostaks mitu kokkupandavat nutitelefoni koos iPhone ihaldatumate kaubamärkide seas.

Ikka panga sõnul töötab Apple selle kallal vidin mõnda aega volditud; Alates 2017.

aastast on mitmed kuulujutud näidanud, et Apple on välja töötanud kokkupandava OLED-ekraani.

UBS juhib siiski tähelepanu sellele, et Apple’i esimene klapp ei ole mitte iPhone, vaid iPad, mis võiks turule tulla juba järgmisel aastal või maksimaalselt 2021.

aastal.

Apple töötab edasi tehnoloogia kallal [para dispositivos dobráveis] ja UBS usub, et Apple’i kokkupandav toode võib turule tulla järgmisel aastal, ehkki on enda sõnul tõenäolisem see 2021. aastal.

Selle võimaluse üle spekuleeris eelmisel kuul ka IHS Markiti analüütik Jeff Lin, kui kuulujutud keerlesid uue 5G-võrkude toega kokkupandava iPadi ümber.

Pole ĂĽllatav, et enamik vastanutest nimetas kokkuvolditava iPhone’i kasutuselevõtu kõige suuremaks takistuseks hinda.

Selles mõttes väidavad kasutajad, et nad on valmis kokkuvolditavale seadmele kulutama veidi rohkem kui praegune iPhone’i liin (umbes 600 dollarit rohkem), kuid mitte nagu Galaxy Foldi 2000 dollarit.

Neile, kellele kokkupandava iPhone’i idee on kättesaamatu, pidage meeles, et Apple omandas mitu patendi, mis on seotud painduvate ja isegi kokkupandavate seadmetega, julgustades teistsuguse kontseptsiooni loomist.

Olenemata sellest, kas tegemist on spekulatsiooniga või mitte, õpib Apple enne oma “järgmise suure asja” väljakuulutamist kindlasti enda (ja teiste tootjate) vigu.

iDownloadBlogi kaudu