Apple võib olla omandanud käivitusprogrammi Fashwell, mis on spetsialiseerunud pildisiseste toodete tuvastamisele

SEE MacRumors teatab, et Apple võib olla omandanud algus Fashwell, tehisintellektil põhineva tehnoloogia loojad, kes on võimelised pildil olevaid tooteid ära tundma – ja selle tulemusena hõlbustavad nende toodete huvitatud inimestele mĂĽĂĽmist.

Ostu ei kinnitata, kuid tõendid on kindlad. Seda seetõttu, et ĂĽks PT asutajatest ja tegevjuht algus, Matthias Dantone ja CTO-d, Lukas Bossard ja Michael Emmersberger, värskendasid hiljuti oma elulookirjeldusi, märkides, et on masinõppe valdkonnas Apple’iga olnud alates eelmise aasta jaanuarist (masinõpe) – see tähendab, et omandamise tõenäosus 2018. aasta lõpus on tohutu.

SEE MacRumors Ta märkis ka, et viiest kuuest endisest Fashwelli töötajast oli Apple, paljud neist olid ka masinõppemeeskonnas. Fashwelli veebileht on endiselt aktiivne, kuid seda pole värskendatud alates 2018. aasta lõpust – nagu ka ettevõtte Twitteri konto.

Fashwelli käivitamise veebisait

Peale visuaalse fotootsingu tehnoloogia toetab seda Fashwelli loodud API sildid, mis põhimõtteliselt muudab kõik pildid visuaalse otsingu funktsiooniga ühilduvaks; tööriist pakub ka visuaalseid soovitusi (toote äratundmisel võib selle põhjal soovitada teisi inimesi).

Spekuleerimine MacRumors on see, et Apple saab seda tehnoloogiat kasutada klientide ostukogemuse parandamiseks kas Apple’i veebipoe või Apple Store’i rakenduse kaudu.