Apple võib selle aasta lõpus isegi uue 16-tollise MacBook Pro turule tuua

Uus MacBooks Pro maandus eelmisel kuul, kuid see ei tähenda, et Apple ei mõtleks enam järgmise tipptasemel sülearvuti peale. Nii palju, et Cupertino hiiglane on tegelikult valmis uue käivitama 16-tolline MacBook Pro hiljem sel aastal vastavalt IHS Markiti avaldatud aruandele Forbes.

Teabeagentuuri andmetel peaks uuel MacBook Pro ekraanil olema eraldusvõime 3072 × 1920 pikslit, mis on tunduvalt kõrgem praegusest 2880 × 1800 kuvarist, mis on alates 2012. aastast varustatud Retina 15 mudeliga. Eeldused pole päris uued, üks analüütik sel ajal. Ming-Chi Kuo on siin-seal reklaaminud, et Apple võiks turule tuua uue uue 16 sülearvuti.

Kui MBP sai sel aastal uuema protsessori ja väidetavalt muudetud klaviatuurikujunduse värskenduse, soovitas IHS, et mudel 16 juhatab sisse uue seadmerea, mille hinnanguline hinnasilt on 3000 dollarit.

To ForbesSelle suurusega MBP saab kasutada Inteli järgmise põlvkonna protsessoreid, H-seeriat, mis käivitatakse juulis. Teiselt poolt pole teada, millise graafikakiibi Apple selles tulevases mudelis üle võtab, arvestades, et värskelt turule tulnud MBP 15 kasutab endiselt AMD Radeon Pro Vega 20 graafikat.

MacBook Pro / Air Retina

Sarnaselt Kuoga teatab ka IHS Markit, et Apple kavatseb väiksema 13 mudeli seadeid suurendada. Sellega seoses soovitab agentuur, et seda MBP mudelit ja MacBook Airi (Retina ekraaniga) saab muude täiustuste kõrval uuendada 32 GB RAM-i võimalusega.

Nii uue 16-tollise MBP kui ka uuendatud 13-tollise Pro / Air-mudeli turuletoomine võib IHS Markiti sõnul langeda kokku macOS Catalina 10.15 ametliku turule toomisega, mis peaks toimuma varsti pärast Apple’i järgmist eriĂĽritust selle aasta septembris.

See aga ei tähenda, et Apple teataks esitluse ajal uudiseid oma sĂĽlearvutite reast, kuna tõenäoliselt ilmuvad need Apple’i veebisaidil alles enne või vahetult pärast sĂĽndmust. On täiesti võimalik, et see turule toomine toimub ĂĽhel võimalikul sĂĽndmusel selle aasta oktoobris (koos uue iPad Pro-ga) pärast uue iPhone’i esitlust – kuid see on vaid meie oletus. Eks näeme hiljem.

9to5Mac kaudu