IGRE

Apple võiks iPhone’i väiksema sälguga turule tuua 2020. aastal

Vahepeal üritas võistlus temast lahti saada sälk (kodukaamera ja muude seadme esiküljel olevate andurite väljalõige) juba 2019. aastal, mis kõik viitab sellele, et ka sel aastal on iPhone sama seisuga kui eelmisel aastal.

See tähendab, et kui see leiab kinnitust, oleks see kolm pikka aastat, mis takistab meil iPhone’is tõeliselt hämmastavat kasutusekraani. Aga palju asju võib 2020. aastal muutuda – vähemalt nii ĂĽtles täna maailma kuulsaim Apple’i analĂĽĂĽtik Ming-Chi Kuo Hiina veebisaidi jagatud investori märkuses MyDrivers [Google Tradutor].

Täpsemalt öeldes teatab Kuo, et vähemalt üks 2020. aastal turule toodud iPhone varustatakse väiksem esikaamera objektiiv, et mahtuda väiksemateks tükkideks kui nad praegu on.

Seda China Times – tsiteerib Aasia investeerimisĂĽhingu Credit Suisse analĂĽĂĽtik – ĂĽtles [Google Tradutor] et Apple plaanib turule tuua uue iPhone’i mudeli ilma näo ID-ta (ja sellest tulenevalt sälk nagu me seda täna teame) 2020. aastal. AnalĂĽĂĽtikute sõnul on sellisel iPhone’il ekraani all esikaamera ja “akustiline” Touch ID – kinnitavad kuulujutud, mida me siin juba kommenteerisime.

Juba sisse 2021analüütikud usuvad, et kõik kolm turule lastud mudelit on täiesti lõikevabad, lõpetades seeläbi ülemineku esikaamera ja ekraanialuse Touch ID-ga seadmele.

Lühidalt: nende analüütikute sõnul on 2019. aastal iPhone ikkagi olemas sälk; 2020. aastal on see kahel mudelil sälk väiksem, samal ajal kui ühel neist pole enam väljalõiget (kaamera ja Touch ID ekraani all); 2021. aastaks on kõigil seadmetel kaamerad ja ekraanil kuvatud sõrmejäljeandurid.

Kas Apple panustab Touch ID-le tõesti uuesti? Pole valus meenutada, et sel nädalal esitab ettevõte uut iPhone’i reklaami, mis tõstab esile täpselt Face ID-d, märkides, et selline avamismeetod on lihtsam ja turvalisem kui sõrmejäljelugeja. ?

MacRumorsi kaudu

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH