Apple võiks lõigata järgmise iPhone’i lisaseadme. Mida mĂĽĂĽakse eraldi?

Apple võiks vastu võtta uue strateegia, et müüa oma järgmine iPhone hinnaga, mis sarnaneb viimase mudeliga iPhone 11. Nutitelefoni, mida peaks nimetama iPhone 12-ks, pakendisse ei tohiks laadimisväljundit peale õhusõidukite lisada. Kaks seadet müüakse eraldi, prognoos, mis kinnitab teist prognoosi, seekord Briti pangast Barclays.

AnalĂĽĂĽtik Ming-Chi Kuo andmed hankis MacRumors dokumendis, mis tagab, et Apple toob iPhone’i lisavarustusena turule uue 20W adapteri. Eeldatakse, et 5W ja 18W adapterite tootmine lõpeb selle aasta lõpus ning uued adapterid sarnanevad 18W adapteritega, kiireks laadimiseks on USB-C toide.

Ehkki ta ennustab, et iPhone 12 tootmiskulud suurenevad 5G toe tõttu, usuvad analüütikud, et Apple müüb mudeli sama hinnaga kui iPhone 11 ning kõrvatroppide ja adapterite eemaldamine on viis kulude vähendamiseks.

Millised on uusimad kuulujutud järgmise iPhone’i kohta?

Mõni kuu on veel jäänud, kuni Apple esitleb oma järgmist iPhone’i mudelit, mis juhtub tavaliselt septembri esimestel päevadel, kuid märtsis analĂĽĂĽsis ConceptsiPhone kuulujutte ja lõi iPhone 12 kolmemõõtmelise maketi mudeli. Tulemus on selles videos.

Hiljuti, aprillis, teatasite YouAuber Filip Koroy kanalist EverythingApplePro, et Apple’i uude iPad Prosse integreeritud LIDAR-andur “sobib” iPhone 11 Pro-ga ja võib olla ka iPhone 12. See strateegia peab olema mõttekas. et selle käivitamisel võivad olla uued tööriistad, liitreaalsus ja virtuaalreaalsuse mängud.

Eeldatakse, et Apple hoiab järgmisel iPhone’il ka USB-C asemel välguporti. Kuulujutte kinnitas TF Internationali analĂĽĂĽtiku Ming-Chi Kuo “teooria” 2019. aasta lõpus, mis viitab sellele, et õunaettevõte võiks loobuda oma välkĂĽhendusest aastaks 2021, panustades traadita laadimisele ja ilma fĂĽĂĽsilise ĂĽhendusportita.

Mis puutub turule laskmise prognoosi, siis mõned analĂĽĂĽtikud ennustavad, et COVID-19 pandeemia viib Apple’i uue nutitelefoni edasi. Seetõttu võib fännidel tekkida vajadus oodata novembrit või detsembrit. Garanteeritud on uus iPhone SE 2020, mille Apple esitles aprillis ja mille hinnad algavad Portugalis 499 eurost.