Apple volitas tootjaid tootma välgu jaoks 3,5 mm kaableid

Apple muutis hiljuti oma litsentsimisprogrammis (MFi) mitut poliitikat ja spetsifikatsioone, mis võimaldab kolmandatel isikutel valmistada oma tahvelarvutite ja nutitelefonide tarvikuid. See tehnoloogia on nüüd oma partnereid teavitanud, et nad saavad litsentsitud seadmetes kasutada USB-C-porti, ja valmistasid esmakordselt Lightningile 3,5 mm kaabli, saades Appleilt sertifikaadi.

Apple TEK sertifikaat “data-title =” Apple TECH sertifikaat – Apple lubab tootjatel toota välgu jaoks 3,5 mm kaableid – SAPO Tek “> Apple'i TEK-i sertifikaat

Autoriseerimine võimaldab luua USB-C kaudu ĂĽhendatud muid lisaseadmeid, nagu kontrollerid, akupakid, kõrvaklapid, sisend, mida kasutatakse samaaegselt seadmete laadimiseks. Tootjate võimalus välja mõelda kaabel, mis muudab 3,5 mm sisendi Lightningiks, võimaldaks kasutajatel mõne euro eest kasutada näiteks vanu “jack” kõrvaklappe otse oma iPhone’is, ilma vaheadapterita.

Kahjuks on Apple endiselt välk-USB-C-kaabli suhtes kahtlev, lubamata ettevõttel seda varianti toota. Samuti ei saa USB-C sisendit kasutada iPhone’i laadimis- ja sĂĽnkroonimisliinina, mis sunnib kasutajaid investeerima oma ametlikku kaablisse.