Apple võtab tööle pilvandmetöötluse spetsialiste enneolematu kiirusega

Kas teil on probleeme iCloud? Kas soovite kasutada mõnda muud pilveteenust, isegi kui olete hĂĽpanud otse Apple’i ökosĂĽsteemi, sest näete Apple’i platvormi probleemi? Sest tundub, et Cupertino hiiglased on probleemist teadlikud – ja on valmis selle võimalikult kiiresti lahendama.

Vähemalt nii pärineb viimane aruanne Protokoll: veebisaidi andmetel on Apple viimastel kuudel teinud vaikseid laineid selles valdkonnas oluliste nimede värbamiseks pilvandmetöötlus. Ettevõte on suunatud ka mainekatele inseneridele paljudest sektori võtmenimedest, näiteks Amazoni veebiteenused (AWS) või Google.

Äsja tööle võetud inseneride seas tsiteeriti aruannet Arun Gupta, varem AWS, mis nüüd juhib ettevõtte avatud lähtekoodiga projekti; Maksõm Pavlenko, samuti endine insener Amazonis; Francesc Campoy, endine Google, kes töötab praegu Kubernetese arendusega; ja Michael Crosby, endine Dockeri insener, keda peetakse tänapäeval üheks enimkasutatavaks konteineriehitajaks (tarkvara kaugarenduskeskkonnad).

Puudub teave selle kohta, mida Apple oma töötajatega plaanib, kuid artiklist kuuldud allikad tõestavad, et see samm viis vibratsioon pilvekogukonnas – seda kirjeldatakse kui väga lähedast ja koostööd tegevat isegi erinevate ettevõtete spetsialistide seas. Apple’i töökoht kirjeldab ka teisi piirkonnas veel avatud avasid.

Ăśkskõik, mis Apple’i kavatsused on, on ĂĽks asi kindel: nagu paljude teiste ettevõtte projektide puhul, näitab ka allkirjastamine ettevõtte soovi suurendada (veelgi rohkem) kontrolli oma tegevuse ĂĽle. Praegu toetub Apple’i pilvetaristu endiselt suuresti kolmandatele osapooltele, näiteks AWS-ile; Selle puuduse ĂĽletamiseks (või vähendamiseks) on ettevõtted investeerinud miljardeid dollareid Andmekeskus. NĂĽĂĽd näib Apple lisaks lepingu “fĂĽĂĽsilisele” osale hakkama kontrollima ka pilvetoimingutega seotud tarkvara.

Kui see tähendab iCloudi praktilist paranemist, siis … noh, see näitab ainult aega. Me ristame sõrmed. ??

iDownloadBlogi kaudu