Tablet Apple oleh Jesus Diaz

Apple võttis tahvelarvutitega ühendust Austraalia trükimeediaga

Austraalia ajaleht teatas täna, et Apple on võtnud ühendust ka kohaliku trükimeediaga, et sulgeda väidetavate tahvelarvutite sisu levitamine. Selle toote turuletoomisega loodetakse järgmise aasta alguses, kuid kuulujuttude kohaselt levivad spetsifikatsioonid juba Austraalia suuremates meediakanalites.

Jesus Diaz Apple'i tahvelarvuti

See teave avaldatakse nii, et kohalik ajakirjandus saab kindlaks teha, kas on võimalik toota sisu vormingus, mis ühildub uute toodetega ja mida saab levitada sellega integreeritud rakendustes. Ilmselt on see tahvelarvuti suurem kui iPhone, st seda pole võimalik taskus kaasas kanda, vaid tavalises seljakotis.

Ilmselt peaks Apple kõigi nende pakkumistega katma tasulise sisu, mille ärimudel näeb välja sama, mis App Store'is. 30% kasumist jääb tahvelarvutite tootjatele. Austraalia trükimeediat otsib varem ka Amazon.com, keda huvitab sarnane leping, kuid midagi pole võimalik sulgeda, kuna veebikaubanduse hiiglane, kes soovib kuulujuttude kohaselt säilitada 70% kasumist, jämedama ettepaneku tõttu. .

Sama artikkel, mis seda teavet paljastas, nimetas iTunes LP-d ka "alles väljatöötamisel" olevaks algatuseks, mis julgustas võimalust kasutada uusi tahvelarvuteid seda tüüpi sisu vaatamiseks, samuti filmide vaatamiseks ja veebis surfamiseks. Viitasime hiljuti lisaks koomiksiraamatute tootjatele ka paljudele viidetele sellele salapärasele tootele Ameerika suuremates ajalehtedes.

(AppleInsideri kaudu)