Kuidas kasutada Apple Watchi Walkie-Talkie'i oma sõpradega kiireks suhtlemiseks

Apple võttis WatchOS Walkie-Talkie õhust, kinnitades samas uusi turvarikkumisi –

Kas mäletate FaceTime'i viga, mis avastati selle aasta alguses? Noh, midagi sarnast toimub nüüd teise Apple'i funktsiooniga, seekord rakendusega Raadiosaatja, mis võimaldab Apple Watchi omanikel üksteisele helisõnumeid saata.

Ma ütles TechCrunch mis keelab kellarakenduse määratlemata uue haavatavuse tõttu, mis võimaldab kellelgi teise kasutaja iPhone'i mikrofoni juurde pääseda (ja seda kuulata) ilma nende nõusolekuta.

Hoolimata rikke tõsidusest ei olnud Apple'i sõnul praegusel hetkel mingeid tõendeid selle kohta, et seda haavatavust oleks ära kasutatud, seega ei olnud mingil viisil võimalust kasutajaid mõjutada. Ka ettevõtte teatel teatatakse vigadest haavatavuse ja turvalisuse lehtedel olevate aruannete kaudu.

Nagu teatame, on ettevõte funktsiooni ajutiselt keelanud, kuni seadmes on võimalik parandusi teha ja neid rakendada. Walkie-Talkie rakendus jääb installitavaks, kuid ei tööta enne, kui ettevõte pakub probleemile lahenduse.

Meile on teatatud Apple Watchi rakendusega Walkie-Talkie seotud haavatavusest ja funktsioon on keelatud, võimaldades probleemi võimalikult kiiresti lahendada. Vabandame oma klientide ees nende ebamugavuste pärast ja taastame selle funktsiooni kohe. Ehkki me ei ole teadlikud ühegi kliendi jaoks haavatavuse kasutamisest ning selle kasutamiseks on olemas teatud tingimused ja sündmuste jadad, oleme oma klientide turvalisuse ja privaatsuse pärast väga mures. Me järeldame, et rakenduse keelamine on õige viis jätkamiseks, kuna see tõrge võib lubada, et keegi kuuleb teise kliendi iPhone'i ilma heakskiiduta. Vabandame taas selle probleemi ja ebamugavuste pärast.

Eelmise aasta jaanuaris võimaldas FaceTime'i sarnane haavatavus kuulda kellegi teise kõnet juba enne kõne vastuvõtmist. Probleem on selles, et Ma'l (1, 2) on tõsine peavalu, mis pakub isegi natuke viga teismelistele, kes süü leiavad.

Walkie-Talkie rakendus käivitati eelmisel aastal koos watchOS 5. Avaldasime isegi selle funktsiooni kasutamise õpetuse.