Apple vs. Qualcomm: Eddy Cue annab tunnistusi ka Ameerika kohtus

Vaidlused, mis tunduvad lõputud Apple vs. Qualcomm võib-olla ta nägi ilmavalgust tunneli lõpus mõni päev tagasi, kuid see ei tähenda, et praegu on kohtuotsused, kohtuistungid ja otsused isegi sekundiks jahtunud. Pärast seda, kui ta kutsus kohtusse tunnistama vähemalt Tim Cookit, kutsub Ameerika õiglus nüüd teisi silmapaistvaid Ma juhid: Eddy Cue.

Nagu teatas BloombergApple'i tarkvara- ja Interneti-teenuste vanem asepresident kutsus tunnistusi andma San Diego kohtunik Mitchell Dembin, kes lükkas tagasi Apple'i apellatsioonkaebuse, milles väideti, et tema tunnistused ei ole avalduse jaoks asjakohased, arvestades tema täidesaatvat positsiooni. juhtumi areng. Qualcomm avaldas meelt, öeldes, et Cue oli üks peamisi läbirääkijaid mikrokiibi hiiglasega kokkuleppe sõlmimisel iPhone'i turule toomise ajal 2007. aastal.

Ei ole teada, millal Cue kohtus tunnistusi annab, kuid on võimalik, et tema hoiulevõtmine kogutakse Cookiga samal kuupäeval, 27. juunil. Apple on teinud kättesaadavaks ka teised juhid, nagu Phil Schiller, Jeff Williams ja Johny Srouji, et anda kohtuasja kohta teavet, kui õiglus otsustab.

Kas jõuame loo lõppu?

läbi MacRumors