Apple Watch 4. seeriasse lekivad uued tĂĽsistused

Eile vabastades watchOS 5.1.1, lahendas Apple Watchi probleemi, mis lakkas töötamast pärast seda, kui oli proovinud watchOS 5.1-le värskendada; Koos on Apple siiski lõpuks välja andnud veidi rohkem kui paranduse.

Kellatarkvara uuel versioonil on kiirvalimise osas ka mõned uued tüsistused Infograafika ja Modulaarne infograafika (Apple Watch Series 4-st), mille Apple võib tulevases WatchOS-i värskenduses välja anda. Seda seetõttu, et kuigi uusi komplikatsioone on võimalik visualiseerida, ei saa keegi neid tegelikult installida (need ei tööta korralikult).

Nagu märkis 9 kuni 5 Mac, kasutajad töötavad iOS 12.1.1 iPhone’is ja watchOS 5.1.1 Apple Watchis näete seitset uut komplikatsiooniikooni: kodu, post, kaardid, sõnumid, uudised (ainult USA), telefon ja kaugjuhtimispult.

Uued komplikatsioonid Apple Watch Series 4 jaoks

Ehkki seda on võimatu installida ja näha, milliseid toiminguid see uus tĂĽsistus võtab, võib arvata, et enamik ikoone toimib selle vaatamisrakenduse otseteedena, selle asemel, et kuvada täielikku teavet (näiteks ilmastikutingimusi näitav komplikatsioon) või aku kasutusaega) – välja arvatud muidugi rakenduse tĂĽsistused Uudised (Uudised), mis võib kuvada pealkirju ja teenusetoimetaja lugusid.

Nagu me ĂĽtlesime, lisab Apple selle komplikatsiooni tõenäoliselt ka tulevastesse watchOS-i värskendustesse, mis viitab sellele, et Apple kuulab klientide kaebusi ja kommentaare – mõned kasutajad teatavad, et puuduvad rohkem komplikatsioone, mis ĂĽhilduksid Apple Watchi seeria eksklusiivsete numbritega. 4.