Apple Watch kutsub välja hädaabiteenistuse, päästes langenud inimesi ja langes teadvuseta

Pöörates ja liikudes kommenteerime juhtumeid, kus Apple’i seadmed aitasid päästa elusid. Apple Watchil kui tootel, mis on väga tervisele keskendunud, on sellel aspektil keskendunud huvitavaid funktsioone, nagu näiteks EKG, ebaregulaarsed rĂĽtmiteated ja madala / kõrge pulsi jälgimine.

Üks väike mälestus on siiski tilga tuvastamine, mida tutvustati Apple Watch Series 4-ga.

Pärast selle funktsiooni lubamist tuvastab Apple Watch, kas inimesel on tõsine kukkumine, ja kui ta kellaga ei suhtle, helistab automaatselt kohalikele hädaabiteenistustele. Ja täpselt nii juhtus 23. aprillil, kui seade päästis inimese elu põhimõtteliselt Phoenixis (Arizona, Ameerika Ăśhendriigid) – nagu teatas KTAR.com.

Apple Watch Series 4 kukkumistuvastus

Sel päeval sai Chandleri politseijaoskonna sidekeskus automaatse kõne, et teavitada kedagi kukkumisest ja teadvusetusest, samuti edastada täpne asukoht (laius- ja pikkuskraad), kus inimene viibib. Seejärel saadeti tuletõrjujad sündmuskohale ja leidsid, et mees oli minestanud.

“Ta ei saa kunagi meile öelda oma asukohta ega mingit teavet toimuva kohta,” ĂĽtles kõrgem juhendaja Adriana Cacciola. “Ta ei teadnud isegi, et aitame, kuni nägi meid seal.”

Tehnoloogia on abiks, eriti kui on hädaolukord, mis võib kellegi elu päästa, ja seda me teeme – see aitab, kui te ei saa meile öelda, mida vajate.

Hämmastav, kuidas tehnoloogia võib meid aidata, eks? See on vaid üks paljudest õnnelikest lugudest, mis on seotud Apple Watchi tervisefunktsioonidega. Huviliste jaoks saate teada, kuidas seda funktsiooni aktiveerida.


Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 3 599,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 333,25Suurus: 40mm või 44mmMaterjal: alumiinium, roostevaba teras, titaan või keraamikaFunktsioonid: GPS või GPS + mobiilVärv: erinevadKäivitatud: September 2019

Nupp - osta kohe

9to5Mac kaudu