PRIJAVE

Apple Watch Series 4 allahindlusega kuni 20%! –

Fast Shop on koos teistega tagasi Koidikupakkumine keskendudes Apple Watchile!

Vaadake pakkumist allpool:

Apple Watch Nike + Series 4

Apple Watch Nike +

Apple müüs hinnaga 3599,10 R $ ja Apple Watch Series 4 40mm tuleb Fast Shopist välja alates R 2 897,77 dollarit pangalipul, mis on 20% allahindlus!

Nad müüvad ka nii GPS-i kui ka Cellular + GPS-i 44mm mudeleid, kuid allahindlus selle jaoks pole nii agressiivne, ehkki võrreldes Apple'i laaditud summaga on võimalik kokku hoida.

Käevõru

Milano stiilis käevõru

Sport käevõrud maksavad Apple'is tavaliselt 269,10 R $. Aga kell Koidikupakkumine nad lahkuvad õiglaselt R 99 dollarit, 63% allahindlust! Tuleb märkida, et saadaval on ainult mõned mudelid.

Milano stiilis käevõru on traditsiooniliselt müügil 1079,10 R $, kuid see pärineb R 199 dollarit uskumatu 82% allahindlus!

Lisatarvikud

Meil on ka iPhone'i juhtum alates R 99 dollarit, USB-C kaabel MacBooks Air / Pro jaoks R 39 dollarit, MacBook Pro (MagSafe) laadija R 159 dollarit, AirPort Extreme autor R1616,88 dollarit ja palju muud!

Pakkumine kehtib laupäeva hommikul (10/8) kella 6-ni!

Jääge alati pakkumiste tippu!

Kui te pole hull, siis muidugi meeldib teile raha säästa. Ja selleks MacMagazine loo lai MM-pakkumine!

MM-i allveelaeva pakkumine

Selle abil (saadaval Chrome'i brauseri jaoks) saate hõlpsalt ja kiiresti teada saada, kas soovitud toode on mõnes teises poes odavam, saate hanketeateid, vaadata kogu toote ajalugu ja isegi rakendada sooduskuponge automaatselt! See kõik austab teie privaatsust, ilma et peaksite koguma mingit tüüpi kasutajateavet / -andmeid (maksimaalne teave, mida saame registreerimisel, kui otsustate saada soovitud toote hinnahoiatuse).

Installige kohe ja säästke!

Pakkumised ja tutvustused ettevõttes MM Frum

Neile, kellele meeldib eeliseid kasutada ja häid pakkumisi otsida, on meil nüüd meie arutelufoorumis neile spetsiaalne ruum MM Frum.

Pakkumine MMil Frum

Kui leiame midagi huvitavat, mis tungib Apple'i maailma või isegi tehnoloogiaturgu üldiselt, avaldame selle, et hoida teid kursis. Muidugi võite ka ruumi kasutada ja seda kuritarvitada, pakkudes näpunäiteid heade reklaamide kohta, mida leiate.

Seonduvad postitused

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH