Apple Watch Series 5 ilmub Brasiilias 25. oktoobril

Samal päeval teatasime laadija kinnitamisest Apple Watch Series 5 autor Anatel, värskendas Apple Brazil täna oma veebisaiti, kinnitades uue põlvkonna kellade turuletoomise kuupäeva meie riigis: 25. oktoober, üks nädal vahetult pärast iPhone 11, 11 Pro ja 11 Pro Max saabumist.

Apple Watch Series 5 Brasiilias 25. oktoobril

Lehelt on juba näha, et kõik erinevad mudelid (välja arvatud Hermès) jõuavad Brasiilias turule: traditsiooniline alumiinium ja roostevaba teras, Edition (titaan või keraamika) ja Nike sari.

GPS + mobiiltelefoni mudeli kinnitamine

See kinnitus on uudishimulik tõsiasja kohta, et riiklik telekommunikatsiooniagentuur pole seni kinnitanud Apple Watch Series 5 mobiilsideĂĽhendusega mudeli heakskiitmist – ainult mudelid A2092 (40mm) ja A2093 (44mm), mis on alumiiniumist ainult GPS-ga.

Teiselt poolt oleme edasi MacMagazine leidsime, et jah, A2156 (40mm) ja A2157 (44mm) mudelid kuuluvad juba Anateli sĂĽsteemi – siiani pole avaldatud ainult Homologation Certificate.

Apple Watches Series 5 on Anatel homologiseeritud

Apple Brazil ilmselt juba teab, et kõik on korras ja tunneb end seetõttu toote turule toomise kuupäeva teatavaks tegemisega turvaliselt.

Ootuspäraselt on see Euroopas müüdud Apple Watch Series 5 (GPS + Cellular) mudel.

Sellegipoolest ĂĽhildub tänavune Ameerika mudel ka 3 (1800MHz) ja 7 (2600MHz) 4G ribadega, mida Brasiilia operaatorid kasutavad – ja meil on juba kinnitus, et vähemalt Claros töötavad need laitmatult.

Praegu pole selle uue mudeli hinna kohta riigi territooriumil teavet.

näpunäide Vinicius Cidreira