contadores estadisticas Saltar al contenido

Apple Watch Series 5 muudab selle, mis on parem paremaks

Uus Apple Watch Series 5 saabub proovima laiendada Apple'i juhtpositsiooni nutikellade segmendis; vaata meie ülevaadet

seda nutikell turu edukaim on tagasi. 2019. aasta septembris Apple paljastas Apple Watchi seeria 5, viienda põlvkonna nutikellade abil, mis on hõivanud miljonite kasutajate impulsse kogu maailmas ja mis on Brasiilias saadaval alates eelmise aasta oktoobrist.

Üldiselt on Apple Watchi seeria 5 see ei too 4. sarjaga võrreldes suuri uudiseid, kuid on vähemalt üks funktsioon, mis peaks kella eelmise versiooni omaniku armukadedaks tegema ja veenma neid, kes ootavad, et see lõpuks kätte saadaks: ekraan on alati aktiivne.

Ekraan

Lõpuks on aega näha Apple Watch Kogu aeg, ilma et peaksite käsi tõstma, puudutage ekraani või pöörake Digitaalne kroon. Muud kaubamärgid firmalt nutikellMuidugi on nad seda juba pikka aega teinud, kuid Apple Watch on sinna jõudnud ja see parandamine on väga teretulnud.

Ettevõtte kõne ekraan Võrkkest alati aktiivne, vähendab ekraan märkimisväärselt heledust ajal, mil Apple Watch Seda ei kasutata, vaid hoitakse valimisosa valgustatud nagu käsi, et saaksite kellaaega näha. Randme tõstmisel süttib ekraan ning kogu teave kuvatakse ja värskendatakse.

Apple Watch Series 5 suurim uus funktsioon - ekraan Retina Always Active hoiab treeningu ajal ekraani nähtavaks.Apple Watch Series 5 suurim uus funktsioon – ekraan Retina Always On – hoiab treeningu ajal ekraani nähtavaks

Kiiresti kuvatav teave, mis on selle ametlik nimi "Tüsistused"(nt aku olekut, ilmateadet ja kalendrit) värskendatakse harvemini, kui ekraani ei kasutata.

Sama kehtib rakenduste mõõdikute kohta harjutama; näiteks jooksmise ajal kuvatakse kogu aeg minuteid ja sekundeid, kuid millisekundi jooksul ainult siis, kui kasutaja tõstab käe. Kolmandate osapoolte rakendusi kaitseb ekraan aga praeguse ajaga, kui kasutaja langetab oma randme.

A Apple tehke mitu otsust, et minimeerida ekraanil kuvatavat mõju aku kestusele. Peamine on LPTO-tehnoloogia kasutamine, mis on integreeritud uuega autojuht ja valguseandurid, nagu on selgitatud ametlikul veebisaidil:

"Uus piksliarhitektuur koos LTPO-tehnoloogiaga võimaldab ekraani värskendussageduse langust, alates 60 Hz teravusest kuni minimaalse 1 Hz tarbimiseni, kui kell on passiivne."

Kui kasutaja randme on langetatud, siis LPTO (Madala temperatuuriga polüsilikoon ja oksiidid) põhjustab ekraani värskendamise ainult pikslites, mis kuvavad olulist teavet (nt aeg), hoides teiste piirkondade eest eemal väljapanek puutumata, mis säästab energiat.

Apple Watch Series 5 väljaanne koos valge keraamilise ümbrisega.Apple Watch Series 5 väljaanne koos valge keraamilise ümbrisega

Kujundus

praktiliselt võimatu eristada Apple Watchi seeria 5 eelkäijast, sest suurus, paksus ja disain on identsed.

Sel aastal siiski Apple naasta kanalite pakkumise juurde Apple Watch Edition, mis on toodetud keerukamate ja vastupidavate materjalidega: valge keraamika, kasutatakse ka 3. seeriaja titaan, mis on uus.

Tavapäraseid alumiinium- ja roostevaba teraseid (kuld, hõbe ja hallhall) pakutakse jätkuvalt ja neid toodetakse esmakordselt koos 100% taaskasutatud alumiinium, midagi kiitust väärivat.

Nagu viimastel aastatel, Apple Watch jääb veekindlaks kuni 50 meetrit ja seda saab kasutada vannitoas, basseini ääres ja isegi merel.

Apple Watch Series 5 kompassirakendusApple Watch Series 5 kompassirakendus

Teine asi, mis pole nähtav, kuid väärib märkimist, on a lisamine kompass ei Apple Watchi seeria 5. Rakenduses meeldib Kaart Kompass näitab, millises suunas seade osutab, hõlbustades navigeerimist. See lisas tõsiasjale, et Apple on osutanud Brasiilias punktist punkti navigeerimist (hilinenud 7 aastat) ja kellast on saanud väga rahuldust pakkuv linna giid.

Lõpuks rõõm neile, kellele meeldib randmel kanda vastupidavat muusikakogu: salvestusruumi Apple Watchi seeria 5 nüüd 32 GB, mis on kahekordne eelmise põlvkonna oma.

Apple Watch Series 5 tutvustab uut Meridiani ketast ja Mono figuureApple Watch Series 5 tutvustab uut Meridiani ketast ja Mono figuure

Aku

Koos Apple Watchi seeria 4, mis käivitati 2018. aastal Apple kasutajate ootuste ületamine akuga, mis võib pistikust kuni 2 päeva kesta – see on hea märk selle aja kohta kaubamärgi vaatamisest. Kuid ekraan on alati aktiivne ja mõjutab energiatarbimist ning just see juhtub ekraanil Apple Watchi seeria 5.

Kuigi koos 4. seeria tavaliselt jõuab päeva lõpuni umbes 60% maksumusega, 5. seeria on vahemikus 40% kuni 50%. Erinevust pole märgata ja kasutajal on võimalus ekraan alati välja lülitada, kui ta hindab aku kestvust rohkem kui midagi muud, kuid on hea seda meeles pidada Apple Watchi seeria 5 tuleb võtta igal õhtul.

watchOS 6

WatchOS 6 opsüsteem annab riistvara elu Apple Watchi seeria 5. Sel aastal on värskendus keskendunud lisaseadmetele, mis muudavad seadme igapäevase kasutamise lihtsamaks kui revolutsioonilised funktsioonid.

Peamiste hulgas on uus ketas, kellasseppade ja detraktorite kestvad tantrumid. Apple. Ei, kolmandate osapoolte välja töötatud kuvasid pole Internetti veel võimalik installida Apple Watch Series 5, kuid seitse uut näovalikut, mis on lisatud olemasolevatele, pakuvad piisavalt alternatiive neile, kes eelistavad kõike alates minimalistlikust kujundusest kuni nii paljude otseteede ja ekraanil kuvatava teabeni.

Uudsus, mida kiidetakse palju Apple, kuid see ei tee ikkagi suurt vahet, saabumine App Store jaoks watchOS. Rakenduste otsimisel ja installimisel otse saidile Apple Watch ilma et peaks kasutama iPhone kõlab nagu midagi huvitavat, tegelikkuses on poes mitmeid rakendusi, mida ei pruugita enam kasutaja telefoni installida.

Kalkulaatori rakendus watchOS 6-s.Kalkulaatori rakendus watchOS 6-s.

A Apple toodud ka iOS 13-st watchOS utiliidirakendus Salvesti, Kalkulaator ja ümber kujundatud Meeldetuletus. Tuleb märkida, et watchOS 6 saadaval mitte ainult Apple Watchi seeria 5, aga ka kõigil mudelitel Apple Watch välja arvatud originaal (2015).

Kolmandate osapoolte taotluste hulgas puudub WhatsApp kõige kuulsam. Vaatamata uute sõnumite teatiste saamisele pole vestlust näha ega otse kaudu vastata Apple Watch. Sama kehtib ka Direct-i kaudu toimuvate vestluste kohta Instagram.

Teine pettumuse allikas on selle rakendamine Apple Podcast ja digitaalne assistent Siri. Seoses Podcast, seda laadige see alla uus osa Apple Watch teoreetiliselt tehtud aku laadimise ajal. Kuid mitu korda jätsin kogu öö kella valves, et järgmisel hommikul teada saada, et taskuhäälingusaateid pole alla laaditud.

J a Siri jätkub kasutajakogemusele väärtust lisamata. Vahel ma isegi ei mäleta, et assistent kohal oleks Apple Watch, kuna Interneti-ühendustele tuginemine põhiülesannete täitmisel ja piirangud käskude kasutamisel portugali keeles tekitavad palju pettumust (näiteks inglise keeles muusikat on praktiliselt võimatu tellida, kui Siri on seadistatud rääkima ja kuulama portugali keeles).

Midagi sellist, mida ei saa eitada, aga väga hea lavastus Apple Watch, tänu S5 ja protsessori abielule watchOS 6. Rakenduste laadimine ja süsteemi töötamine aitab seadme kasutamisel palju kaasa.

Tervis ja sport

Tervishoiu valdkonnas on para Apple sai lõpuks aru, et pool maailma rahvastikust menstrueerib ja paneb sisse uusi rakendusi watchOS 6 kutsus Tsükli jälgimine keskendudes naiste reproduktiivtervisele.

See rakendus võimaldab naistel registreeruda Apple Watch menstruatsioonid, voolukiirus, kliinikud ja muud sümptomid. Rakendus kasutab neid andmeid prognooside tegemiseks, millal järgmine menstruatsioon või viljakas periood saabub, ja teatab sellest kasutajale. Apple'i tugileht selgitab, kuidas neid ennustusi arvutatakse, ja ütleb teile selle Tsükli jälgimine seda ei tohiks kasutada rasestumisvastase vahendina.

Uus rakendus menstruaaltsüklite jälgimiseks.Uus rakendus menstruaaltsüklite jälgimiseks.

A Apple tagame, et seda teavet ei jagata kolmandate osapooltega ja sellele ei pääse juurde isegi ise Apple. Kõiki terviseandmeid töödeldakse seadmes ja kui need on sellega integreeritud iCloud aktiveeritud, nad on krüptitud eelmine ettevõte saadeti ladustamiseks.

Ostjatele alates Apple Watchi seeria 5 4G-ühendusega (GPS + mobiiltelefon), see tähendab Apple samuti hakati osutama rahvusvahelisi hädaabikõnede teenuseid. See tähendab, et kellade abil saab ettevõtte sõnul hädaolukordades abi küsida ka enamikus riikides, ilma et peaksite sellega ühenduse looma iPhone või aktiivne andmeplaan.

Hädaabikõned käivitatakse automaatselt, kui tuvastus langeb või kui seda saab käsitsi aktiveerida, hoides külgmist klahvi all.

Kõigile 4G ühendusega Apple'i käekelladele on saadaval rahvusvahelised hädaabiteenused.Kõigile 4G ühendusega Apple'i käekelladele on saadaval rahvusvahelised hädaabiteenused.

See hämmastav uus funktsioon käivitati Apple Watch Series 4 ekraanil ja see on ka praegu saadaval 5. seeria, kuid Brasiilia kasutajad ei saa seda nautida. Elektrokardiogramm (EKG). Vahendite vabastamine sõltub selle riigi tervishoiuameti nõusolekust, kus see on olemas, ja Apple Tervisekontrolli riikliku agentuuri (Anvisa) poole pöördumine võtab kaua aega.

Brasiilia agentuur kinnitas aga detsembris 2019 MacMagazine'i veebisaidile, et esindajad Apple Brasiilias kohtus Anvisa tehnilise meeskonnaga ja talle räägiti EKG seadistamise nõuetest Apple Watchi seeria 5 (ja 4. seeria) selles riigis. Kui kõik hästi läheb, saab selle funktsiooni vabastada 2020. aasta esimeses pooles.

Apple Watch Series 5 trendidApple Watch Series 5 trendid

Füüsilise treeningu valdkonnas pole palju uudiseid watchOS kui palju Apple Watch sel aastal, kuid huvitav lisa on Trend rakenduses Tegevus. Sõnades Apple, seda Trend show Suurendage või vähendage mõõdikuid aeg-ajalt, sealhulgas treeningu minutid, jooksmise kiirus ja kardiovaskulaarsed seisundid. Nii et teate, kas tasakaal on tasakaalus või peate oma harjumusi muutma .

Hind

Hind Apple Watch varieerub sõltuvalt valitud suurusest (40 mm või 44 mm), korpuse materjalist (alumiinium, roostevaba teras, keraamika või titaan) ja ka käevõru (nailon, nahk jne).

Ilus ja kallis: Apple'i partnerlus Hermsi kaubamärgiga püsib 5. seeria puhul kindlalt.Ilus ja kallis: Apple'i partnerlus Hermsi kaubamärgiga püsib 5. seeria puhul kindlalt.

See tähendab, et miinimumtasu Apple ühe uue mudeli järgi R 3 999 dollarit. See väärtus osta Apple Watchi seeria 5 GPS-versioonis (ilma 4G-ühenduseta) 40mm alumiiniumist ümbris ja spordikäevõru.

GPS + Cellular versioonil on 4G-ühenduse jaoks e-SIM, mis ühildub Vivo ja Claro operaatoritega, kuid selle kasutamiseks on vaja sõlmida leping konkreetse andmeplaaniga.

Valmis

Kui teil see on iPhoneseal ei ole nutikell parem, sest keegi teine ??ei saa kõige sellega võistelda Apple Watch tee ja kuidas.

seda Apple Watchi seeria 5 sellel on suurepärane opsüsteem rikkalike loodusrakendustega ja parim kolmandate osapoolte rakenduste kogu, palju valikuid mudelite ja disainilahenduste jaoks, tarvikute ökosüsteem, pädevad akud, erakordne jõudlus ja ere ekraan.

Peaaegu kõike, mida soovite nutikellalt (kui teil on ka iPhone)Peaaegu kõike, mida soovite nutikellalt (kui teil on ka iPhone)

Probleeme on ka alates väärtustest, millele pole liiga hõlpsalt juurde pääseda, nutitelefonidega ühilduvuse puudumisest Android ja mõned tarkvara puudused ja vead (uneanalüüsi puudumine, aeglane automaatne treeningu tuvastamine, mõne rakenduse toe puudumine jne), kuid eelised on kindlasti suuremad kui miinused.

Neile, kellel juba on Apple Watchi seeria 4, värskendused 5. seeria pole kiireloomuline. Ekraan on alati hea, kuid uut investeeringut on nii lühikese aja jooksul keeruline õigustada. Omanikule Apple Watch kuid varem võib see olla värskendus, mida olete oodanud.

Nagu Apple Watchi seeria 5? Seda saab meie ametlikus kaupluses saadaval mitme valikuga alates 3519 R $. Showmetech ei Ajakiri Luiza.

Apple Watch Series 5 muudab selle, mis on parem paremaks
 • Kujundus – 9,5 / 10
 • Ekraan – 10/10
 • Süsteem – 10/9
 • Akud – 10/9
 • Hind – 10/9

9,3 / 10

Lõplikud kaalutlused ja miinused

Apple'i kellade juures võib meeldida palju asju … ja mõnda, mis ka ei meeldi.

Pro

 • Ekraan alati aktiivne;
 • Kujundus julge viimistlusega;
 • Veekindel kuni 50 meetrit;
 • Kompassi ja navigeerimise nihutamine parandab oluliselt kaardikogemust;
 • WatchOS 6 rakendused ja funktsioonid;
 • Väljapaistev sooritus.

Miinused

 • Aku on väiksem kui eelmine põlvkond;
 • Soolane alghind;
 • Praegu pole kolmandate osapoolte kõnesid;
 • WhatsApp ja Instagrami toe puudumine.