Apple Watch suudab jälgida stressitaset ja ennustada paanikahooge

Veidi alla viie aasta eksisteerinud õunakell on muutunud kasutajate jaoks suurepäraseks füüsilise tervise jälgimiseks. Tundub, et nüüd laiendab Apple seda fookust ja hakkab ka keskenduma vaimne tervis nendest, kes panevad randmeid randmele.

Lubage mul selgitada: YouTube’i kanal Kõik on ApplePro eile avaldas uusim video, mis põhines kõige värskemal teabel Lekk Max Weinbach, koos võimalike ĂĽksikasjadega Apple Watchi tuleviku kohta. Ja ĂĽks peamisi funktsioone vidinate silmapiiril on täpselt seotud kasutaja vaimse tervise jälgimisega ja võimalike probleemide hoiatamisega.

Täpsemalt saab tulevane Watch jälgida stressitase kasutaja ja ennustab selliste andmete põhjal nagu hapnikuga varustamine ja südame löögisagedus isegi a Paanikahoog. Kui kell ennustab sündmust, teavitab ta teid sellest teavitamise teel ja pakub inimesele abistamisvõimalusi, näiteks hingamisharjutusi või kontakte abi saamiseks.

Seade võib genereerida märguande ka siis, kui ta mõistab, et kasutajal on väga kõrge stressitase; kuulujuttude järgi on idee see, et seade kogub andmeid selle kohta, kuidas iga inimese keha reageerib stressile ja paanikaolukordadele, muutudes seda tüüpi prognoosides aja jooksul täpsemaks.

Tundub, et kasutajal on nende andmete ĂĽle täielik kontroll, kes suudab rakenduses paanikahoo ja stressilogidega sammu pidada Röstsai (Tervis) ja võrrelda neid anamneesis hapnikuga varustatuse ja sĂĽdame löögisagedusega. Weinbachi sõnul on võimalik ka käsitsi määrata konkreetsed sĂĽmptomid, mis esindavad rĂĽnnaku saabumist – eriti kasulik neile inimestele, kes on seda tĂĽĂĽpi sĂĽndmustega juba pikka aega tegelenud ja on teadlikud näiteks kriisimärkidest.

Millal uudised Apple Watchi jõuavad, pole siiani ĂĽhtegi sõna, kuid allikate järgi võib projekti veel väljatöötamisel olla ja selle elluviimine võib võtta veel aasta või paar. Lisaks loodetakse, et need ressursid, kui need välja kuulutatakse, vabastatakse järk-järgult – nagu ka EKG.

“Apple Watch Series 6”

Weinbach ja tema kanal Kõik on ApplePro nad jagasid ka võimalikke üksikasju Apple Watch Series 6 kohta, mis peaks ilmuma (ilmselt) hiljem sel aastal.

See teave pole päris uus, kuulujutte on juba varem eetrisse lastud, kuid selle kordamine ei maksa teile: allikate sõnul saabub uus kell, millel on une jälgimise võimalused, vere hapnikutaseme mõõtmine, aku täiustused ja WiFi 6 tugi.

Et teada saada, kui palju sellest juhtub, peame veel paar kuud ootama.


Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 3 599,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 333,25Suurus: 40mm või 44mmMaterjal: alumiinium, roostevaba teras, titaan või keraamikaFunktsioonid: GPS või GPS + mobiilVärv: erinevadKäivitatud: September 2019

Nupp - osta kohe

BGR kaudu