PRIJAVE

Apple Watch unistab elavast vere glükoosimõõturist, kuid sellest on veel aastaid möödas, seisis aruandes

Täna on kuulujutud tulevaste väljaannete võimalusest Apple Watch või võib-olla täiendus praegusele mudelile, näiteks uus käevõru, mis sisaldab a mittesekkuva veresuhkru taseme mõõtmine. Selline toode on muidugi diabeetikute ja diabeedieelsete inimeste jaoks revolutsioon kogu maailmas, kaotades sõrmejälgede põhjal lugejate vajaduse, teavitades patsiendi glükeemilisest tasemest igal ajal täielikku jälgimist.

Kuulujutud selle uue asja võimalusest kuumenevad, kui spekuleeritakse, et Tim Cook ise katsetas anduri abil Apple Watchi prototüüpi, kuid varsti läks see jälle külmaks. Nüüd teatage The New York Times see taastas lootused näha Ma kella glükeemilise lugejaga, kuid mitte kunagi nii kiiresti.

See aruanne annab üldpildi Apple Watchi rollist kui väärtuslikust meditsiinilise jälgimise tööriistast, eriti nüüd, kui kell võtab oma elu ja eraldab end üha enam mobiilsideühendusega iPhone'ist. Kõige huvitavam osa on aga see, kui lugu räägib kella jaoks mõeldud glükoosimonitoride arengu hetkeseisust.

[] Kahe projektiga kursis oleva inimese sõnul jätkab Apple jätkusuutlike mitteinvasiivsete veresuhkru mõõtjate lahenduste väljatöötamist. Selle tehnoloogia jaoks on reaalsuseks saamiseks vaja veel mitu aastat, väidavad tööstuse eksperdid.

Projekti kohta pole täiendavat teavet, kuid teavet on isegi rohkem kui selline lugupeetud sõiduk The New York Times Piisab, kui lisate rohkem kütust ja jätate arstid ja patsiendid lootusele tulevikule, kus diabeedi jälgimine on lihtsam ja paremini ühendatud.

Ja mitte ainult seoses diabeediga: aruandes mainitakse ka teisi Apple'i kellaga seotud plaane, näiteks kaasasündinud elektrokardiogrammi. Cupertino ideed tema väikseima seadme kohta on ambitsioonikad, tõesed ja see muudab Apple Watchi ainult huvitavamaks ja potentsiaalselt revolutsiooniliseks. Vaatame, mis ees ootab.

läbi AppleInsideri

Seonduvad postitused

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH