Apple Watchi müük kasvas võrreldes 2017. aastaga, kuid kaotas turuosa

Ăśldiselt see on õunakell Tänu on see hästi läinud – vaadake lihtsalt, et Apple näib olevat leidnud põhjuse vaadata, kuidas kasutajate ja tarbijate jaoks fikseeritud tervisekeskus omakorda reageerib sellele uuele, salajasemale pildile positiivselt. lisaks. Heitke pilk sellele Canalyse viimasele aruandele.

AnalĂĽĂĽsiettevõtte hinnangul (ja need on tegelikult hinnangud, kuna Apple ei avalda Watchi ametlikke mĂĽĂĽginumbreid), et nad tarnisid 3,5 miljonit ĂĽhikut kellast 2018. aasta teises kvartalis, mis moodustab 30% hĂĽppe eelmise aasta sama perioodiga võrreldes. Kokku on segmendid – sealhulgas igat tĂĽĂĽpi randme kulumine, näiteks spordibänd jms – oli oma ajaloo paremuselt teine ​​kvartal, veetud 10 miljonit ĂĽhikut; see arv on veidi alla eelmise aasta viimases kvartalis mĂĽĂĽdud ligi 14 miljoni seadme.

Apple Watchi mĂĽĂĽk 2018. aasta teises kvartalis, Canalys

Canalys ĂĽtles, et Apple’i mĂĽĂĽgihĂĽpe tulenes peamiselt ettevõtte suuremast kohalolekust Aasia turul ja Apple Watch LTE mudeli populaarsusest seal. Aasias tervikuna (välja arvatud Hiina) on 60% mĂĽĂĽdud 250 000 Apple Watchi seadmest mobiilsideĂĽhendusega mudelid, mis ĂĽletab maailma keskmist.

Vaatamata headele uudistele tuleb märkida, et Apple’i segmendid selles segmendis, näiteks Fitbit ja Garmin, kasvas mĂĽĂĽgi kasv veelgi – seetõttu langes Apple’i turuosa kantavate rõivaste hulgas 43% -lt esimeses kvartalis 34% -ni viimase perioodi jooksul. Canalys ĂĽtleb, et konkurents muutub paremaks:

Apple on silmitsi kasvava ohuga tarbijate poolt, kes on hakanud ĂĽletama 1 miljoni mĂĽĂĽki kvartalis. MĂĽĂĽjad ĂĽritavad oma tooteid eristada sĂĽdame mõõtmise või nutika koolituse ja jälgimise täiustatud mõõdikutega ning tarbijatel on viimase aasta jooksul valida palju suurem valik nutikellasid. Kui arvestada Samsungi ja Google’i võimaliku konkurentsiga, mis võib turule tuua Galaxy ja Pixeli kellad, peab Apple välja mõtlema, kuidas värskendust ergutada. [novas vendas para usuários já existentes] sellistel turgudel nagu USA, kus levik iPhone’i kasutajaskonda on stabiliseerunud.

NĂĽĂĽd on meil oodata kahte asja: esimene on Apple’i finantstulemuste konverents, mis toimub järgmisel nädalal ja võib pöörata veidi rohkem tähelepanu Watchi praegusele olukorrale. Teine on muidugi kella kauaoodatud värskendus, mis peaks saabuma selle aasta lõpus ja millel võib olla suurem ekraan ja targemad servad. Kas mäng muutub Cupertino jaoks kasumlikumaks?

9to5Mac kaudu