Apple Watchi seeria 5 RED (PRODUCT) versioon võib käivituda 2020. aastal

Apple Watchi seeria 5 RED (PRODUCT) versioon võib käivituda 2020. aastal

Nagu te võib-olla teate, on Apple’il pikk (ja väga tasuv) partnerlus (PUNANE), Valitsusväline organisatsioon, mille asutasid Bono ja Bobby Shriver eesmärgiga koguda vahendeid Aafrika AIDSi vastu võitlemiseks. Institutsionaalsete allkirjadega on turule lastud aga kĂĽmneid Apple’i tooteid õunakell see pole kunagi olnud ĂĽks neist – oleme jälginud kampaanias osalevaid bände, kuid mitte seadmeid ise. See võib muutuda.

Põhineb WatchGeneration, Võiks Apple turule tuua 2020. aasta versiooni (Toode) RED Apple Watch Series 5-st. Veebisait näeb mudeli olemasolu viidet Apple’i andmebaasis; kaua aega tagasi eemaldas Apple kiiresti vihje – mis võib viidata sellele, et tegelikult töötab ettevõte millegi sellisega.

Veebisaidi andmetel on kõnealusel seadmel punakas alumiiniumist korpus, mis sarnaneb sellega, mis meil täna on seitsmenda põlvkonna iPod touchiga. SEE makett ülaltoodud annab idee, mida oodata, kuigi joonisel olev alumiinium võib olla veidi vähem punane kui see, mida näeme Apple Watchi (väidetavalt) lõplikus versioonis.

Millal Apple seda uut kellamudelit tutvustab, pole ühtegi sõna, kuid vahel ka vahel Märts ja mai 2020 see tundub turvaline panus: siiski tõi Apple sellel perioodil turule iPhone 7 (2017. aastal) ja iPhone 8 (2018. aastal) RED (PRODUCT) versiooni. Selle perioodi turule toomine oleks hea ka Apple Watch Series 5 müügi uuele hoogustamisele enam-vähem selle elutsükli keskel.

Noh, huvitatudâť“


Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 3 599,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 333,25Suurus: 40mm või 44mmMaterjal: alumiinium, roostevaba teras, titaan või keraamikaFunktsioonid: GPS või GPS + mobiilVärv: erinevadKäivitatud: September 2019

Nupp - osta kohe

MacRumorsi kaudu