Isegi 2020. aastal võib Apple'il olla endiselt raske hankida iPhone'i jaoks piisavalt 5G modemeid

Apple’i 5G modemiprojekti juhtivad insenerid lahkuvad ettevõttest

Samal ajal kui mõned saabusid, lahkusid teised. Just täna räägime inseneri Umashankar Thyagarajan värbamisest, kes seni oli Inteli juures ja kuulub nĂĽĂĽd Apple’i kiibiarhitektuuri meeskonda. Ja palkamine on mõttekas, sest ettevõtted sukelduvad ju otse loomise ideesse oma 5G modem eelseisva iPhone’i jaoks. Isegi nii, see on uudis Teave paljud inimesed olid šokeeritud.

Sõiduki andmetel RubĂ©n Caballero – kes liitus Apple’iga 2005. aastal ja juhtis 5G modemiprojekti – lahkus ettevõttest. Projekt tervikuna on hiljuti Caballero juhtimiselt ĂĽle läinud Apple’i riistvara tehnoloogia asepresidendi Johny Sroujile.

Lahkumise põhjused pole aga kindlad Teave ta oletab, et sellel võib olla midagi pistmist nii hiljutise Qualcommiga sõlmitud lepinguga kui ka võimalusega, et Apple’il on selles valdkonnas praegu palju “päid” pärast võtmetöötajate palkamist Inteli ja Qualcommi enda käest.

Lisaks sellele, et Caballero nimi on olnud ĂĽle kĂĽmne aasta Apple’is, on see lisatud enam kui 100 traadita tehnoloogiaga seotud ettevõtte patenti. Seda on paljud inimesed tunnistanud ka pärast seda Antennagate muidugi on Steve Jobsile meelde tuletanud iPhone 4 antenni kujunduse probleemi.

Kuigi Apple on selles valdkonnas värbanud palju suuri nimesid, on uudishimulik näha lahkumist kelleltki, kes on ettevõttes olnud pikka aega ja kellel on laialdased teadmised Apple’i sisemisest toimimisest. See on ettevõtte plaanide põhivaldkond ja isegi Qualcommiga sõlmitud lepingu kohaselt on tal kõik olemas, et oma kiip ehitada ja mõne aasta pärast seda iPhone’is / iPadis kasutada.

AppleInsideri kaudu