Apple'i autonoomne sõiduk sattus Californias õnnetusse

Et üha enam sõidukeid on varustatud autonoomne roolisüsteem Apple'ilt läheb testimisetapis Ameerika Ühendriikide tänavatel, mitte kellegi jaoks kõige uuem. Samuti on teada, et Maal on piirkonnas mitmeid võitmatuid meeskondi, ilma et tema auto oleks seni olnud õnnetuses, nagu teatas Bloomberg.

Hiljuti tegeles sellega üks ettevõtte sõidukitest kerge kokkupõrge teel Cupertino (California) lähedal. Ilmselt oli Maalt pärit Lexus RX450h ristmikul väga väikese kiirusega, üritades siseneda kiirteedivoolu, kui Nissan Leaf kiirusega 25 km / h tuli tagant otsa ja kukkus alla, põhjustades kahju mõlemale autole. Õnneks keegi haiget ei saanud.

Õnnetus juhtus viimase 24 tunni pärastlõunal, kuid nüüd ilmub see alles California liikluse osakonna registrites (California mootorsõidukite osakondvõi DMV) peavad autonoomseid sõidukeid katsetavad ettevõtted teatama kõigist nende autodega juhtunud vahejuhtumitest, olgu need väikesed.

Apple õnnitleb teate eest teie esimesest kokkupõrkest, mis hõlmas auto, mis võib ise sõita. See kanne viitab maanteel olevatele kannetele. Ärge muretsege, see on kõigile raske!

Erinevalt hiljutisest Uberi testiauto episoodist ei saanud vahejuhtum Apple'i testile negatiivset mõju avaldada kas seetõttu, et see ei tekitanud inimestele kahju ega ka seetõttu, et selle näisid põhjustavat teised asjassepuutuvad sõidukid. Pole siis halb.

DMV andmetel on Apple'il praegu Californias 66 proovisõidukit.

läbi MacRumors