Apple’i esimene Androidi rakendus võib varsti tulla!

Pärast seda, kui Apple 2014. aasta maailmameistrivõistluste ajal Sonyga sõitis, pakkudes maailma tippmeeskondade mängijatele kuulsaid Beatsi kõrvaklappe, saab ettevõte nĂĽĂĽd Windows Phone’i kasutajad lahti lasta ja hakata investeerima ĂĽliolulise operatsioonisĂĽsteemi muusikarakendustesse: Apple’i esimene Androidi rakendus võib varsti tulla!

iOS vs Android

Apple saab käivitada oma esimese Androidi rakenduse. / © ANDROIDPIT

Põhineb 9 kuni 5 Mac, Apple’i ja muusikatööstusega seotud allikas tagab, et iPhone’i tootja arendab muusikarakendusi ja -teenuseid Voogesitus oma muusika praeguse Beats Musicu asemele. Uus, praegu nimetu teenus peaks välja nägema Google Play muusika või Amazon Music, mida saab piiramatult kasutada Voogesitus muusika, raadio, võimalus laadida isiklikku muusikakogu, jagada muusikat sotsiaalsete võrgustike kaudu ja loomulikult osta albumeid. Kuigi see uus rakendus hakkas pakkuma enamikku funktsioone, mida me täna Internetist leiame Beats Music, kujundatakse see nullist ĂĽmber, et see oleks praeguse Apple’i kasutajaliidese lähedal.

Miks peaksite sellest hoolima?

Kui te pole ka iOS-i kasutav seadmekasutaja või omate Maci, ei pruugi see uudis teie jaoks asjakohane olla. Usun siiski, et mida rohkem rakendusi ja teenusevalikuid Androidile saabub, seda suurem on meil konkurentsivõime ja seega parem kvaliteet lõppkasutajatele. Selliste teenuste kasutajana nagu Spotify, Amazon Music, Sony Music Unlimited, Google Play Music ja iTunes, usun, et Apple saab oma freemium-muusikateenust parandada, eriti kui vaatame ettevõttel juba olemasolevaid muusikalitsentse.

Lisaks näitab asjaolu, et Apple’i insenerid töötavad ettevõtte esimese Androidi rakenduse kallal, ettevõtte vajadust turgu avada, nagu Google on juba mõnda aega teinud, lubades iOS-i kasutajatel tugineda sellistele teenustele nagu YouTube, Gmail, Play muusika ja teised.

muusika võidab Google Play poe

Apple’i muusika voogesituse rakendus põhineb Music Beatsil, kuid selle arendavad täielikult ettevõtte insenerid. / © Beats Music / Google Play pood

Tundub, et uued rakendused jõuavad turule järgmisel suvel põhjapoolkeral ehk Brasiilia talve lähedal. Ehkki me räägime siin kuulujuttudest, tasub vaadata ja oodata juunis toimuvat Apple’i arendajate konverentsi, kuna meil pole alati võimalust näha, kuidas Tim Cook tunnistab Androidi laienemist maailmas.

Niisiis, kas olete kindel, et Apple suudab oma esimesi Androidi rakendusi aasta keskpaigaks pakkuda? Andke meile teada, mida arvate allpool toodud kommentaarides.