Apple’i jaemĂĽĂĽgitavad väärivad Prantsusmaa reguleerivate asutuste uurimist

Prantsuse konkurentsi reguleerivad asutused on suunatud Apple’i kontoritele Prantsusmaal, et näha, kas tehnoloogia kasutab konkurentsivastaseid tavasid, mis on kasulikud Apple Store’ile ja kahjustavad teisi Apple’i kaubamärgiga tooteid mĂĽĂĽvaid jaemĂĽĂĽjaid.

RĂĽnnakus olid suunatud ka Apple’i Prantsusmaal asuva turustusvõrgu mitmed elemendid, operatsioon kestis 24 tundi. Selle uudise edastas majandusleht Les Echos, kes ĂĽtles, et sai rĂĽnnaku kohta kinnituse Prantsusmaa konkurentsiasutustelt. (Majandus) ĂĽksus keeldub lisateavet toimingu kohta.

Prantsuse väljaanne räägib dokumentidest, mis on reguleerivate asutuste poolt arreteerimiseks arreteeritud.

Kaalul on “eriline” suhe, mis Apple’il on oma kauplustega. Mitmed jaemĂĽĂĽgipartnerite ettevõtted on sĂĽĂĽdistanud Põhja-Ameerika tehnoloogiaettevõtet selles, et ta ei garanteerinud uusimaid tooteid samal ajal, kui nad oma kauplustes garanteerisid.

Uurimise käigus uuritakse ka piiranguid, mille Apple on kauplustes kehtestanud Mac OS-i ja iOS-iga toodete hindade alandamiseks ja reklaamimiseks.

JaemĂĽĂĽgikett EBizcuss, millel on kogu riigis 15 kauplust ja mis kuulub Apple’i edasimĂĽĂĽjate Apple’i gruppi, läks pankrotti ja väidetavalt on ĂĽks neist ettevõtetest, kes esitas kaebuse Tim Cooki tehnoloogia tavade vastu.

Prantsuse konkurentsiametid otsivad ka tõendeid selle kohta, et Apple’i kaubamärk võis manipuleerida iBookstore’i mõne väljaande miinimumhindadega.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi