contadores estadisticas Saltar al contenido

Apple'i juhid ilmuvad BLACK ENTERPRISE loendisse "Ettevõtte tugevaim naine"

Täna Rahvusvaheline naistepäev, nagu olete võib-olla märganud mitmesuguste manifestatsioonide (äriliste või mitte) kaudu, mida me ei tohi unustada. Ja pole midagi paremat kui tähistada päeva ühe Apple'i meeskonna liikme järjekordse saavutusega.

Vastutab Apple Musicu globaalse turunduse eest, Bozoma Saint John, mida ajakiri on nimetanud üheks ärimaailma tugevaimaks naiseks MUST äri. Ajakiri koondab juhid koos "volitustega miljardi dollarise eelarve üle ja kontrolli tütarettevõtete, osakondade või osakondade üle, mis mõjutavad nende majanduse fiskaalset seisundit ja suundumust".

Te ei leia paremat näidet võimul olevatest naistest kui selles küsimuses esindatud juhid. Meie toimetus töötas selle nimekirja välja mitte ainult selleks, et tähistada naiste eliiti ettevõtluses, vaid ka selleks, et näidata, et tõkete ületamiseks, millega juhid täna veel silmitsi seisavad, on vaja ületamatuid kogemusi ja vastupidavust.

Earli "Butch" hauad Jr., BLACK ENTERPRISE president ja tegevjuht.

Isikut, kes vastutab publiku suurendamise eest WWDC 2016 uue Apple Musicu kujunduse esitlemisel, mainisid ajakirjad teiste erakorraliste mustade naistega, näiteks Beyonc (laulja), Channing Dungey (ABC president). Lisaks ilmus Saint John jaanuari / veebruari ajakirja kaanel koos Debbie Robertsiga (McDonald's, vasakult) ja Lisa Bordersiga (WNBA president, paremal).

Bozoma Saint John BLACK ENTERPRISE kaanel

Saint John asus Apple'is tööle 2014. aastal, kui ettevõte ostis Beatsi. Pärast seda on ta jätkanud oma erakordset teekonda, saades Apple Musicule suuri nimesid (näiteks Mary J Blige ja Taylor Swift). Enne Beatsi turunduse eest vastutamist töötas juht PepsiCo-s, kus ta sõlmis Beyonciga 50 miljoni dollari suuruse sponsorlepingu.

on tore, kui sul on töö, mida tunnustatakse ja austatakse, eriti kui tegemist on mustade naistega ettevõtte keskkonnas. See on muidugi hea reklaam Apple'ile endale, kes on osalenud mitmekesisusega seotud poleemikas. Ehkki ta pole kõrgel ametikohal tegevjuht, on see viimane ja oluline samm.

Ah! See on suurepärane rahvusvaheline naistepäev kõigile meie lugejatele vahva.

(iMore'i kaudu)