Apple'i tahvelarvutid on juba "täies tootmises"

Apple'i juhid leiavad, et tahvelarvutid keskenduvad rohkem multimeediumile kui e-raamatutele

RBC Capitali analüütik Mike Abramsky vestles hiljuti Eddie Cue (Apple'i Internetiteenuste asepresident), Peter Oppenheimeri (finantsjuht) ja David Moodyga (Maci turunduse asepresident) ning järeldas, et Ma keskendus rohkem multimeediumile (muusika ja filmid), mitte teie kaasaskantava seadme raamatud (e-raamatud).

Muidugi hõlmab see väidetavat iTableti, mida on juba pikka aega spekuleeritud Amazon Kindle'i tugeva konkurendina.

Apple'i tahvelarvuti või iTableti makett

"Pärast muusikat peaks videosisu olema järgmine" buumi "võimalus, kuid selleks on vaja lõpule viia õigusteemalised arutelud tööstusega, konkureerida toetustega ja töötada välja tarbijatele sobiv" pakkumine "," sõnas Mike. Apple TV, ehkki see on endiselt hobi, on heas positsioonis pidevalt areneva turu dünaamika ärakasutamiseks. Arvestades valdkonna ebameeldivat ülesehitust, on Apple vähem huvitatud veebipõhisest raamatute / ajalehtede turust.

Apple'i juhid mainisid sel puhul ka seda, et huvi tugeva iPhone'i vastu jätkub (isegi uute konkurentide saabumisega), et Androidil on Apple'i vertikaalse mudeli osas suuri puudusi ja kordab, et Windows 7 on hea võimalus ettevõtetele müüa rohkem Mac-e .

(Läbi varanduse Brainstorm Tech)