Apple’i kaardid: augustis saabuvad tasuta ja turvalisemad krediitkaardid

Apple kinnitas kolmapäeval (31), et lansseerib augustis oma tasuta krediitkaardi Apple Card. Eelmisel nädalal on kuulujuttude järgi öeldud, et Ameerika hiiglane plaanib sel korral toote debüüdi teha, kuid ametliku teabe avaldas eile ettevõtte tegevjuht Tim Cook viimase eelarveperioodi finantsaruannete esitluse ajal. IOS 12.4 väljaandmine viimasel 22-l garanteerib uute kaartide toe.

Apple Card on esialgu saadaval ainult Ameerika Ăśhendriikides, eeldatavasti Brasiiliasse saabumata. Seda teenust saab tellida otse iPhone’ist (iOS) rakenduse Wallet kaudu, mis haldab Apple Payd. Ehkki keskendutakse toote digitaalsetele versioonidele, on mõnes ettevõttes saadaval ka titaanist valmistatud fĂĽĂĽsilised kaardid.

Google leidis, et puudub iMessage, mis võiks paljastada iPhone’i faile

Ăśks kahest Apple’i kaardist: selle Ameerika hiiglase tasuta krediitkaart saabub augustis – Foto: Disclosure / Apple

Apple’i kaart: selle USA hiiglase tasuta krediitkaart saabub augustis – Foto: Disclosure / Apple

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Teenistusest teatati ametlikult 25. märtsil ettevõtte korraldatud konverentsil. Avaldatud teabe kohaselt ei võta Apple’i kaart hilinenud maksmise ega limiidi ĂĽletamise eest tasu ega võta seda. Ettevõte võtab intressi ainult juhul, kui makstud summa on väiksem kui koguarve. Samal ĂĽritusel kuulutati välja Apple’i ettevõtte ametlik voogedastusteenus: Apple TV +.

Kuidas Apple Cards töötab?

Koostöös Ameerika panga Goldman Sachsiga loodud Apple Cardit saab kasutada tänu partnerlusele MasterCardi bänneriga nii Apple Payga ostmiseks kui ka tavapäraste tehingute jaoks. Tarbijad saavad 3% rahalise tagasimakse Apple Store’is tehtud kulutuste eest, 2% ettevõtte makseteenuseid kasutavate ostude eest ja 1% kogu muu kaardikasutuse eest. “Daily Cash” nimega säästud on saadaval nutitelefoni digitaalses rahakotis, et neid hiljem kasutada või pangakontole kanda.

Kahel Apple’i kaardil on aruanded iPhone’i kulude haldamiseks – Foto: Avalikustamine / Apple

Apple Cardsil on aruanded iPhone’i kuluhalduse kohta – Foto: Avalikustamine / Apple

IPhone’is saavad kasutajad Walleti rakenduse kaudu juurdepääsu kulude haldamisele. Ăśksikasjalik teave kasutamise kohta näiteks restoranides, kaubanduskeskustes, tervise- ja meelelahutusteenustes on saadaval rakenduses. Ettevõte tagab siiski, et tal pole privaatsuse huvides juurdepääsu kohtadele, kus kasutajad ostavad, ega toodetele ega kulutatud summadele. SEE TechTudo koostage kĂĽmne kĂĽsimuse ja vastusega loend Apple Cardi kohta.

Apple TV + voogesitus: vaadake, mis on teenuses uut

Apple TV + voogesitus: vaadake, mis on teenuses uut