Apple'i kaardid ei ole 100% titaanist

Apple’i kaardid ei ole 100% titaanist

Mitmete eeliste seas Apple Card võrreldes teiste saadaolevate kaartidega on mõned täpselt uusima tarbija lemmiku füüsiline versioon. Täpsemalt öeldes on Apple uhke, et valmistab seda titaanist, lisades sellele välimuse andmiseks natuke valget puhas kaart.

Siiski jääb kĂĽsimus: kas Apple Card tehakse täielikult titaanist? Nagu pealkirjast aru saate, ei. Et teada saada, millest kaart koosneb, Bloomberg viis Apple’i kaardi fĂĽĂĽsilise versiooni professorile ja mineraloogile Berkeley Wenkile California ĂĽlikoolist, et uurida, millest see kaart koosneb. Vastus: 90% titaani ja 10% alumiinium.

Selle tulemuse saavutamiseks kasutas Wenk kaartide aatomkoostise määramiseks nn skaneerivat elektronmikroskoobi (või skaneerivat elektronmikroskoobi, mida nimetatakse ka SEM-ks).

Apple’i kaart ei olnud esimene metallist krediitkaart, kuna kaks teist Ameerika asutust (American Express ja Chase) pakkusid oma kaarte lisatasu samas stiilis. Lõppude lõpuks võiks Apple Card luua pretsedendi selle metalli kasutamiseks rohkemates Apple’i toodetes, näiteks järgmise põlvkonna Apple Watchis, mis võib koosneda titaanist ja keraamikast.

Samuti on huvitav meeles pidada, et Apple’i kaardi värv võib teatud materjalidega, näiteks teksade ja nahaga kokkupuutel, kergesti puruneda; selle juhtumise vältimiseks avaldab Apple uue tugilehe.

MacRumorsi kaudu