Apple’i kaardid võimaldavad nĂĽĂĽd tehinguid eksportida arvutustabelitesse; Apple Pay laieneb veelgi

SEE Apple Card see pole saavutanud soovitud rahvusvahelist laienemist ja jääb ainult Ameerika Ühendriikide kasutajatele, kuid vähemalt jätkab ressursside hankimist. Kõige uuemat lisandumist tähistavad palju need, kellele meeldib oma kulutusi üksikasjalikult kontrollida: nüüd on see võimalik eksportige oma tehing tehtud kaardile otse a arvutustabel .csv-vormingus.

Toimingu tegemiseks peavad kasutajad kontrollima ainult oma Apple Card’i väljavõtet, valima konkreetse kuu ja puudutama valikut „Ekspordi tehing”; Varsti salvestatakse arvutustabel teie seadmesse koos kõigi asjakohaste andmetega.

Lisaks andmete tekstina salvestamisele võimaldab .csv-vorming kasutajatel importida oma Apple Card’i tehingud otse finantskontrolli rakendusse – mis on suurepärane, ehkki Apple Cards’i algse liidese liides on väga intuitiivne, ei kata see kõiki teie kaartidega seotud kulutusi. NĂĽĂĽd saavad kasutajad kõik need ĂĽhe katuse alla koondada ja rahanduse eest kergemini hoolitseda.

Võimalus eksportida Apple Card tehinguid on kaardi kasutajatele juba välja antud ja eeldatavasti konsolideeritakse see lähinädalatel. Apple ütleb juhuslikult, et kavatseb seda funktsiooni laiendada, et varsti pakkuda ka arvutustabeleid .ofx (Open Financial Exchange) formaadis, muutes asjad veelgi paindlikumaks. Pole lahe?

Apple Pay laiendus

Vahepeal Apple Pay laieneb jätkuvalt kogu maailmas; viimased uudised on riikides, kus platvormid juba olemas on, nagu näeme allpool.

Austraalia

Austraalias pank Westpac teatas hiljuti, et rakendab Apple Payi tuge kogu 2020. aasta jooksul – pangakliendid saavad kasutada Apple’i platvormi alates käesoleva aasta juunis. Sellega toetavad Okeaania riigi neli suurimat panka lõpuks Apple’i teenuseid

Mitu Westpaci tĂĽtarettevõtet, näiteks pangad St. George, BankSA See on Melbourne’i pank, on juba Apple Pay tugi; Grupi peamistel kaubamärkidel kulub pirukasse sisenemiseks veel mõni kuu, et töötada erinevates pangandussĂĽsteemides. Väärib märkimist, et Westpaci grupp surub Apple’il eemaldada NFC-kiip iPhone’ilt, et seda saaks kasutada koos teiste maksesĂĽsteemidega, näiteks Apple’i tellimusega.

Prantsusmaa

Lõpuks Prantsuse pangakontor ING kinnitas hiljuti Twitteris, et nad toetavad Apple Payi selle aasta esimeses kvartalis. Pank ütles paar päeva hiljem, et kaarte saab nüüd Apple Walletisse normaalselt lisada.

ING panga teised filiaalid Euroopas on Apple Payi juba pikka aega toetanud, kuid ĂĽks neist on endiselt olemas: Belgia. ING Belgia teatas Twitteris, et tal pole kuupäeva, millal see Apple’i platvormi omaks võtab, märkides kĂĽll, et vestlus on pooleli – st integratsioon toimub varem või hiljem.

iMore’i kaudu, Maci Cult