RAČUNALNIK

Apple’i kaugtöötaja vĂ”ib ametisse naasta selle aasta juulist

Kuigi valitsuste poolt kogu maailmas rakendatud isolatsioonimeetmed COVID-19 pandeemia kiire leviku peatamiseks on endiselt plaanis, normaliseeruvad juba mitmed tehnoloogiagigandid. Erinevalt Google’i vĂ”i Facebooki töötajatest saavad enamik Apple’i töötajaid alates juulist ettevĂ”tte kontoritesse naasta.

Apple’i ettevĂ”tted vĂ”tavad kasutusele jĂ€rkjĂ€rgulise deflatsioonistrateegia. Bloombergile kuuluvate allikate sĂ”nul oli mai lĂ”pus ja juuni alguses toimunud esimene etapp alanud mitmetes Apple’i rahvusvahelistes kontorites ja hĂ”lmanud kĂ”iki töötajaid, kelle funktsioone telekommunikatsioon ei suutnud tĂ€ita. ja töötajad, kellel on raskusi selle kodus rakendamisega.

Juulis kavandatud teises etapis loodab ettevÔte, et rohkem töötajaid naaseb kÔikidesse kontoritesse. Kuid need kuupÀevad vÔivad muutuda sÔltuvalt pandeemia arengust ja valitsuse ebakindlatest sammudest.

NĂ€ib, et esimesed töötajad, kes naasevad Apple’i kontoritesse, keskenduvad riistvara arendamisele. Tuleb meeles pidada, et isegi mĂ€rtsis otsustas tehnohiiglane reeglitest “mööda hiilida”, vĂ”imaldades mĂ”nel töötajal tooteid kodus varakult vĂ€lja töötada.

Apple on juba alustanud mitme kaupluse avamist Ameerika Ühendriikides, nĂ€iteks LĂ”una-Carolina, Alabama, Alaska ja Idaho osariikides. Hiljuti on ettevĂ”te lubanud kauplusi avada ka mitmes riigis, nĂ€iteks Austrias, Ć veitsis, Saksamaal, Austraalias ja LĂ”una-Koreas.

Google ja Facebook kasutavad Apple’i omast erinevat lĂ€henemist. Tehnikahiiglane otsustas, et enamik töötajaid jĂ€tkab kodus töötamist kuni 2020. aasta lĂ”puni.

Google’i puhul saavad alates juunist kontorisse naasta ainult töötajad, kelle tĂ¶Ă¶ĂŒlesandeid pole kodus vĂ”imalik tĂ€ita. Mis puutub Facebooki, siis ettevĂ”te otsustab endiselt, millised töötajad saavad ennetĂ€htaegselt naasta.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jĂ€tkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH