Apple'i kaugtöötajad saavad kontorisse naasta alates selle aasta juulist - äri

Apple'i kaugtöötajad saavad kontorisse naasta alates selle aasta juulist – äri

Ehkki kogu maailmas on valitsuste poolt COVID-19 pandeemia kiire leviku peatamiseks võetud isoleerimismeetmed alles, plaanivad mõned tehnoloogiahiiglased juba normaalseks naasmist. Erinevalt Google'i või Facebooki töötajatest pääseb enamik Apple'i töötajaid alates juulist ettevõtte kontorisse tagasi.

Ă•unaettevõte rakendas järkjärgulist defibrillatsioonistrateegiat. Bloombergi omanduses olevate allikate sõnul on esimene etapp, mis toimus mai lõpus – juuni alguses, mitmes Apple'i rahvusvahelises kontoris ja hõlmab kõiki töötajaid, kelle ĂĽlesandeid telekommunikatsiooni baasil täita ei saa. ja töötajad, kellel on seda kodust raske rakendada.

Teises etapis, mis on kavandatud juulis, loodab ettevõte, et kõikidesse kontoritesse naaseb rohkem töötajaid. Kuupäevad võivad aga muutuda sõltuvalt pandeemia arengust ja valitsuse võetud ebakindlusmeetmetest.

Ilmselt keskenduks esimene Apple'i kontorisse naasnud töötaja riistvaraarendusele. Tuletage meelde, et märtsis otsustas tehnoloogiahiiglane reeglitest mööda hiilida, võimaldades mõnel töötajal toodet kodus varases arenguetapis katsetada.

Apple on juba alustanud mitmete kaupluste avamist USA-s, sellistes riikides nagu Lõuna-Carolina, Alabamas, Alaska ja Idaho. Hiljuti on ettevõte lubanud kauplusi avada ka mitmes riigis, näiteks Austrias, Šveitsis, Saksamaal, Austraalias ja Lõuna-Koreas.

Google ja Facebook suhtuvad Apple'i lähenemisse erinevalt. Tehnoloogiahiiglane on otsustanud, et enamik töötajaid jätkab kodust tööd kuni 2020. aasta lõpuni.

Google'i puhul saavad juunis oma kontorisse naasta ainult töötajad, kelle funktsioone kodus pole võimalik täita. Facebooki osas otsustab ettevõte ikkagi, milliste töötajate juurde võin eelnevalt tagasi pöörduda.