contador gratis Saltar al contenido

Apple’i kiibi üleminekukomplekt maksab 500 dollarit ja sisaldab A12Z protsessoriga Mac mini-d

Apple'i kiibi üleminekukomplekt maksab 500 dollarit ja sisaldab A12Z protsessoriga Mac mini-d

Pärast teadet, et nad loobuvad Inteli kiipidest, tegi Apple selgeks, et kavatsevad sujuvalt oma kiipidele üle minna – nii arendajatele kui ka loomulikult tarbijatele.

Arendajate jaoks teatas ettevõte Universaalse rakenduse kiirstardi programm, “algatus”, mis pakub “kõiki tööriistu, ressursse ja tuge, mis on vajalikud järgmise põlvkonna universaalsete rakenduste loomiseks, testimiseks ja optimeerimiseks macOS Big Surile”.

Eksklusiivne juurdepääs Maci jaoks mõeldud üleminekukomplektile Apple räniindividuaalse tehnilise toe ja ressursside abil saavad arendajad oma rakenduste seadistamiseks vajaliku aluse enne uue Apple’i kiibiga varustatud Maci käivitamist / käivitamist.

Täpsemalt sisaldab see komplekt järgmist:

  • Tarkvara ja tööriistade testimine: täielik juurdepääs Xcode’i ja macOS Big Suri beetaversioonidele ning tööriistad, mis on vajalikud Maci jaoks universaalsete rakenduste arendamiseks koos Apple Siliconiga.
  • Arendaja labor: võimalus saada Apple’i ekspertidelt tehnilist teavet, parimaid tavasid ja juhiseid rakenduste programmeerimise kohta.
  • Tehniline abi: võimalus taotleda tehnilisel tasemel tuge võimalike (piiratud) riistvaraprobleemide lahendamiseks.
  • Privaatne foorum: eksklusiivne kontakt inseneride ja teiste programmi liikmetega.
  • Arendusressursid: juurdepääs videotele ja dokumentidele universaalsete rakenduste arendamise ja testimise kohta.
  • Arendaja üleminekukomplekt (DTK): eksklusiivne Mac mini varustus, mis on varustatud A12Z B12 kiibi, 16 GB RAM-i, 512 GB SSD-ga, töötab macOS Big Sur ja Xcode 12.

Selle kõige jaoks peab arendaja sõlmed lahti harutama 500 dollarit – hind, mis on isegi mõistlik, kui arvestada, et odavaim Mac mini maksab praegu 800 dollarit. Kuid arendaja ei hoia masinat alles – pärast programmi lõppu on vaja kõik Apple’ile tagastada.

2005. aastal tegi Apple arendajatele kättesaadavaks üleminekukomplekti, mille hind oli 1000 dollarit ja mis tuli ettevõttele tagastada 2006. aasta lõpuks; Kui arendaja või ettevõte naaseb, annab Apple välja esimese põlvkonna Intel iMaci – see on arendajatele väga palju ja eeldatavasti läheb sama teed ka Apple, kes teab.

Enne komplekti “ostmist” on vaja järgida mitut tingimust: esiteks peab arendaja saatma rakenduse valiku vormis ja need, kes on heaks kiidetud, saavad lingi, millel on juurdepääs programmile. Apple’i sõnul on kandidaatidel, kellel on juba MacOS-i rakendus, nende piiratud kättesaadavuse tõttu prioriteet.

Muud nõuded sõltuvad arendaja asukohast. Sellisel juhul peate selle programmi saamiseks vastama Apple’i arendajaprogrammi täielikule arendajale ühes järgmistest riikidest või piirkondadest: Saksamaal, Austraalias, Austrias, Belgias, Kanadas, Hiinas, Singapuris, Lõuna-Koreas, Taanis, Hispaanias, Soomes , Prantsusmaa, Hong Kong, Ungari, Iirimaa, Itaalia, Jaapan, Luksemburg, Mehhiko, Norra, Uus-Meremaa, Holland, Poola, Portugal, Ühendkuningriik, Tšehhi Vabariik, Venemaa, Rootsi, Šveits ja Taiwan.

Kõiki programmi tingimusi saab vaadata selles PDF-is.