IGRE

Apple’i laienemine Seattle’is loob lähiaastatel 2000 uut töökohta

Apple kinnitas eile (24/6) Seattle’i linna (Washington) pressiĂĽritusel laienemisplaanid sadamalinnas, nagu teatas Seattle Times.

Kuigi ametlik avaldus tehti eile, pole uudis ise täiesti uus; eelmise aasta lõpus teatas Apple, et laiendab oma tegevust mitmes USA linnas, sealhulgas Seattle’is.

Linnapea Jenny Durkani ning kinnisvaratehingute ja haldamise ülemaailmse asepresidendi Kristina Raspe sõnul vastutab selle laienemise loomine 2000 uut töökohta linnas järgmised 5 aastat; neist töötab selle aasta lõpuks umbes 200 uut töötajat.

Tõenäoliselt laiendab Apple oma tegevust 333 Dexterile, mis on veel ehitamisel olev kontorikompleks 58 500 ruutmeetrit South Lake Unioni naabruses. Torni 12 korrusele mahub ruumi kuni 4500 töötajat, kuid algselt eeldati, et Apple täidab vaid poole rajatise koguvõimsusest.

Lisaks Apple’ile viitab kõik sellele, et teised tehnigigandid, nagu Facebook ja Amazon, vaatavad kohti, kuna mõlemal ettevõttel on lähedal teised kontorid.

Durkan avaldas Seattle’i linnakantselei ametlikul lehel märkuse, milles tähistati uudiseid ja rõhutati, et ta investeerib inseneri- ja arvutiteaduste noorte kvalifikatsiooni.

See uus töökoht kinnitab seda, mida me juba teame, meil on parim talent ja parim linn. Apple’i laienemine Seattle’is on veel ĂĽks näide Seattle’i elanike ja meie linnaks muutunud majanduskeskuse kasvavatest võimalustest. […] Järgmiseks aastaks on hinnanguliselt 70% Washingtoni osariigi töökohtadest vaja mingisugust keskharidust. Minu peamine prioriteet on see, et meie täna Seattle’is ĂĽles kasvanud lapsed on valmis täitma peamisi inseneri- ja arvutiteaduste töökohti, millest Apple täna teatas.

Praegu töötab Cupertino hiiglane Seattle’is umbes 500 inimest, kes töötavad lisaks iCloudile ka erinevates valdkondades, näiteks tehisintellekti ja masinõppe tehnoloogiate väljatöötamisel. Laiendusega teatas Apple, et keskendub riist- ja tarkvaratööle linnas.

MacRumorsi kaudu

Seonduvad postitused

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH