kekuatan pengisian pangkalan pengisian nirkabel

Apple’i lisavarustust uue iPhone’i juhtmeta laadimiseks võis turule tuua alles 2018. aastal

Kuulujutud on enesestmõistetavad, et „iPhone X“ saab olema omanik traadita laadimine. Veelgi enam: tõenäoliselt on see võime ka „iPhone 8/8 Plus“. Kuid nagu me juuli alguses teatasime, ei pea Apple’i lisaseadmed seadmete laadimiseks seda nĂĽĂĽd välja pakkuma. Praegu on maailma kuulsamad Apple’i analĂĽĂĽtikud seda kinnitanud.

King Securitiesi esindaja Ming-Chi Kuo teatas investorite märkuses – via AppleInsider – et Apple’i tarnijatel puudub kindel lisaseadmete masstootmise ajakava. Seda seetõttu, et tema sõnul ootab ettevõte traadita laadimissĂĽsteemide “tehnoloogilisi edusamme”. Täpsemalt öeldes ootab Apple, kuni tehnoloogia vastab tema enda sisemistele nõuetele traadita laadija raadiosagedusspetsifikatsioonide osas – rangete standardite komplekt, mille on osaliselt kehtestanud teadus- ja arendustegevuse (R&D) ning garantiirĂĽhmad. kvaliteedistandardid.

Hea uudis on Kuo sõnul Apple kasutama Qi standardit – see on ju isegi osa konsortsiumist – seega on võimalik, et selle spetsifikatsiooni tarvikud töötavad uue iPhone’iga. Või mitte. NĂĽĂĽd on Apple Apple ja saab standardis mõningaid muudatusi teha, nii et traadita laadimine töötab ainult mõne heakskiidetud ja volitatud lisaseadmega – võib-olla MFi programmi pitseri all.

toide laadimine traadita laadimisalusLisaks toide laadimine traadita laadimisalus, autor mophie – vaadake meie ĂĽlevaadet siit!

Kaks võimalikku kandidaati, kes saavad selles ettevõtmises Apple’i esimesteks partneriteks, kuigi Apple’i ametlikku lisavarustust ei avaldata, on Belkin ja mophiepõhineb AppleInsider. Samuti on veebisaidi andmetel Apple’i traadita laadijad käivitatavad alles järgmise aasta alguses (jaanuari ja märtsi vahel) – kui see on Apple’i plaan, ei pruugi seda isegi tänases päevakohases märkuses mainida.