Apple'i modemid saavad valmis alles aastal 2025

Apple’i modemid saavad valmis alles aastal 2025

Teave kaasatud imbroglio kohta Apple, Intel ja Qualcomm.

Nagu me juba mainisime, on Apple’i ja Inteli suhe iPhone’i modemite loomise raskuste tõttu väga kummaline. Tõkkejõud sundisid Apple’i seni Qualcommiga kohtuvaidluses olnud kohtuprotsessis leppima endise modemitarnijaga – tipnes lõpuks Inteli otsusega 5G mobiilimodemi turult lahkuda.

Täna Teave tooge selle loo kohta rohkem teavet.

Inteli probleem

Nende sõnul algasid Apple’i probleemid Inteliga juba ammu enne 5G modemi väljatöötamist iPhone’i jaoks. Tegelikult algab Apple’i pettumus 2017. aasta alguses, juba XS, XS Max ja iPhone XR väljatöötamisel.

7560 modem, mille Intel on seadme täienduseks valmistanud, ei töötanud kahe sellel teemal oleva inimese sõnul eriti hästi. Intel on modemid Qualcommile sobivaks muutnud neli korda, kuid tähtaegadest kinnipidamine ja kiibiga seotud tehnilised probleemid ei lõppenud ja Apple’i juhid muretsesid.

Apple’i ĂĽlikoolilinnakus toimunud koosolekul ĂĽtles Johny Srouji (ettevõtte riistvara juht) Murthy Renduchintalale (Inteli inseneriteaduste juht) väidetavalt: “Minu juhtimisel ei juhtu seda kunagi Apple’is.”

Ikka vastavalt TeaveInteli mobiiliosakonna suurus ja struktuur muudavad modemite ehitamise keeruliseks, meeskonnad näevad sisuliselt vaeva koostööga.

Apple huvi

Lisaks kinnitas Intel ise Teave et Apple oli huvitatud Inteli 5G modemijaotuse omandamisest, kuid asjad ei õnnestunud ootuspäraselt.

Modemi valmistamise keerukus

Nagu me teame, hõlmab Apple’i leping Qualcommiga mitte ainult modemi pakkumist iPhone’ile, vaid ka litsentsimistehnoloogia pakkumist, mis on Apple’i jaoks hädavajalik, kuna ta kavatseb mingil hetkel oma modemi valmistada. See on Teave kannab ka selle kohta teavet.

Esialgu eeldatakse, et Apple hakkab oma modemeid kasutama 2021. aastal; sõidukid viitavad siiski sellele, et see periood näib olevat palju kaugem, kui seni arvati. Kui kaugel? Nende sõnul on Apple’i sisemine hinnang, et komponent lastakse ainult turule 2025.

· • ·

Sõltumata sellest, millal modem käivitatakse, on reaalsus see, et tänu iPhone’i hiljutisele lepingule Qualcommiga on iPhone taas 4G / LTE jõudlusega samal tasemel.

MacRumorsi kaudu