Apple’i mĂĽĂĽja teatas, et hakkab liitreaalsusseadmete komponente ehitama … aga kellele?

Alles täna näeme spekulatsioone spetsiaalselt sellele pĂĽhendatud Apple’i seadme võimalikkuse ĂĽle liitreaalsus (AR) – tegelikult sellest ajast peale, kui Apple teatas oma armastusest tehnoloogia vastu ja otsustas teha sellest oma seadmete jaoks suurepärase tööriista, on Internetis pulbitsenud kuulujutud “Apple Glassist” või muust sellisest. NĂĽĂĽd lisab Cupertino partnerite teade sellele tulele veelgi rohkem kĂĽtust.

Vastavalt Nikkei, Taiwani tegevjuht Jäädvustustehnoloogia (kes ilmus siia hiljuti, nimetatud ĂĽheks ettevõtteks, kes tõenäoliselt toodab järgmist iPhone’i metallkonstruktsiooni), Allen Horng teatas finantstulemuste konverentsil investoritele ja analĂĽĂĽtikutele, et ettevõte hakkab liitreaalsuse seadmete väliseid osi valmistama. , täpsustamata, milliste partneritega nad projektiga koostööd teevad.

Ă•pitu põhjal on need ka [dispositivos AR] need peavad olema kasutamiseks piisavalt ilusad ja kerged … see muudab nende koduseadmete valmistamise väga keeruliseks, nii et meil on täna veel palju probleeme.

Toote “kerge ja ilus” kirjeldus tekitab muidugi kahtlust, et Catcheri partner on tema missioonil Apple. Kuigi midagi pole kinnitatud, tugevdavad seda võimalust ka muud kuulujutud, näiteks Apple’i ja Carl Zeissi võimalik partnerlus sellise seadme väljatöötamiseks.

Ăśkskõik, mis sellele kõigele vastus on, on tõde see, et peame veel natuke aega ootama, enne kui “klaasiklaasi” näole saame panna (võib-olla). Kas see on teie arvates hea mõte?

MacRumorsi kaudu