Maket tablet Apple

Apple'i müüjate teave paljastas tahvelarvuti väidetavad üksikasjad, sealhulgas tootmise alustamise

Oppenheimeriga seotud investoritele saadetud märkuses sisaldas analüütik Yair Reiner mitmeid üksikasju, mis väidetavalt kirjeldasid Apple'i tahvelarvutite ametlikke spetsifikatsioone ja kalkulatsioone, sealhulgas suletud ettepanek trükiettevõttega pakkumise populariseerimiseks uuel e-raamatu platvormil. Ettevõtte tarnijatega peetud konsultatsioonide käigus selgus ka, et tootmine algab veebruaris, hinnanguliselt miljon ühikut kuus.

Tehke Apple'i tahvelarvuti

Enne uue toote turule toomist arvas Reiner, et Apple vajab kiire esialgse nõudluse rahuldamiseks viie kuni kuue nädala jooksul suhteliselt suurt toodanguvaru, et olla pisut täpsem. See strateegia laseb turule tuua märtsist aprillini, perioodil, mil Apple tavaliselt avaldab oma mobiiliplatvormi kohta esialgseid teadaandeid.

Vastupidiselt varasematele spekulatsioonidele usutakse, et uus tahvelarvuti kannab ekraani, mis põhineb samal tehnoloogial, mida kasutati iPhone / iPod touchis, kuid 10,1 tolli. See teave on üks paljudest, mis muutis Reineri ennustused ebatäpseks, sest paar päeva tagasi teatasime, et tal võib olla 7-tolline ekraan.

Uute kuulduste kohaselt on uute toodete turuletoomine haridusturul tagatud, mis usuvad e-raamatute olulisuse suurendamisse selles sektoris, eriti kui hinnad on odavad. Kirjastuste jaoks on ka suur lootus, et turule toomine tähendab uusi ärivõimalusi, eriti kui kasutusele võetud mudel on sama, mis App Store (70% loojate kasumist) ja suurema kasumi jaoks pole kohustuslikku ainuõigust – see juhtub ka Amazoni partneritega. com (Kindle).

Apple'i rahalises plaanis tähendas tahvelarvutite kasutuselevõtt märkimisväärset kasumi kasvu, hinnanguliselt 0,50–0,75 dollarit aktsia kohta. Seetõttu usub Oppenheimer selle uue rünnaku õnnestumisse, kuid on hoidnud ajalehe Ma väärtust stabiilse sihthinnaga, mille noteering on 235 dollarit.

(AppleInsideri kaudu)