IGRE

Apple’i muusikajuht tõstab esile inimese kureerimise teenuseid

SEE Stend avaldas hiljuti Apple Musicu asepresidendi profiili, Oliver SchusseranalĂĽĂĽsib ĂĽksikasjalikult, kuidas tegevjuhtkond – olles Apple’is töötanud ĂĽle 15 aasta – mõjutab meeskonda ja loomulikult teenust ennast. Voogesitus korporatiivne muusika.

Väärib märkimist, et alates aasta tagasi platvormi VP-na asumisest on Apple Music kasvanud 40 miljonilt 60 miljonile abonendile – ja ilmselt pole ettevõtte töötajatel Schusseri kohta muud öelda kui kiitust.

Juhid Apple’is ja väljaspool seda kirjeldavad Schusserit sageli “väga pragmaatilisena”. Teutooni Barack Obamana tasakaalustab ta katkematut rahu – ja võimetust midagi vastuolulist öelda – muljetavaldava detailide valdamisega, antud juhul Apple Musicu funktsioonide haldamiseks.

Apple Musicu vanemtoimetuse direktor, Rachel Newman, jagas ka oma seisukohti selle kohta, kuidas juhid suutsid vaid ühe aastaga positiivseid muudatusi teha, viidates isegi tema võimele töötajate sünnipäevi meeles pidada.

Ta teab heas mõttes enamikust meeskonnajuhtidest rohkem kui nemad. […] Põhimõtteliselt on tal võime tegeleda juhiks olemise inimliku poolega nii strateegilises kui ka ärilises plaanis. See teebki selle fenomenaalseks.

Apple Musicu enda osas on Schusseri nägemus teenusest kooskõlas Apple’i ĂĽldise filosoofiaga olla tehnoloogia ja kunsti ristumiskohas, tuues esile inimese kureerimise, mida Apple nii kõrgelt hindab.

Seda [o uso de algoritmos] nii me maailma ei näe. Usume tõeliselt, et meil on oma klientide ja klientide ees vastutus, mida soovitavad ainult inimesed esitusloend ja näidata, kes on tuleviku tippartistid.

Tulemuste juurde tulles selgitas Schusser, et ta pole keskendunud ainult numbritele (kuigi Apple Music kasvab vähemalt USA-s Spotifyst kiiremini), ja ütles, et oluline on see, et teie tegemistes oleks parim.

Rohkem kui kunagi varem on Apple Music näinud rohkem naisi juhtivatel kohtadel, kus teenused pakuvad kiiremat värskendust ja tihedamaid sidemeid platvormide ja suuremate siltide vahel. Kõigil neil põhjustel märgib Schusser, et on teenuse praeguse positsiooniga rahul ja kavatseb edasi liikuda eesmärgiga “olla plaadifirmade, kirjastajate ja heliloojate parim partner”.

Neli aastat on möödas ja oleme oma asukohaga väga rahul. Teistel inimestel oli rohkem kogemusi, rohkem aega asjade testimiseks ja õppimiseks ning suutsime sinna kiiresti jõuda. Me näeme ennast ettevõttena, mis seab artistid esikohale, ja tahame olla parim partner plaadifirmade, kirjastuste ja heliloojate jaoks. Teeme toote- ja insenerimeeskondadega oma visiooni ja tulevikku [do Apple Music]. Kui me kõik need asjad ära teeme, siis juhtub ka ülejäänud.

MacRumorsi kaudu

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH