contador gratis Saltar al contenido

Apple'i osa Brasiilia nutitelefonide turul on viimase aastaga vähenenud poole võrra

Brasiilia kaotas maailma kalleima iPhone'i tiitli

Seda palli lauldi mõni aeg tagasi, kuid nüüd on meil kinnitus: vähemalt mitte Brasiilia2016 oli jaoks kohutav aasta iPhone ning arvestades, et seade on tootja kui terviku jaoks müügi absoluutne alustala.

Konsultatsioonifirma Counterpoint andmed, välja andnud Folha de S.Paulo (klientidele suletud materjal) näitab, et Brasiilia nutitelefonide turg vähenes eelmisel aastal märkimisväärselt, langusega 20% 16% müügitulu võrreldes 2015. aastaga. Teisest küljest on kõik selle aasta viimases kvartalis näidanud paranemise märke – taastumine on eelmise kvartaliga võrreldes 15%.

Selles kontekstis, analüüsides riigis tegutsevate suuremate tootjate osalust, on Apple siiani suurim langus. Kui Ma ei saa 2015. aasta lõpu üle eriti kiidelda, kui tal on sellest 8,3% aktsia riigi nutitelefoniturul, eriti järgmise aasta lõpus, kui numbrid olid vastupidised: nüüd on see osa väike 3,8%, langedes aastavõrdlustes üle poole.

Brasiilia nutitelefonide turg 2016. aastal

Kokkuvarisemisega kaotas Apple Brasiilias tegutsevate nutitelefonide tootjate seas neljanda koha: nüüd on see positsioon hõivatud Alcatel, mis erinevalt Maast kahekordistas oma osaluse riiklikul turul peaaegu kaks korda ja omab sellest nüüd 5,5%. Kolmas tuleb LG, mis langes pisut 12,4% -ni ja kaotas tänu sellele teisele positsioonile Motorolamis omakorda püsis peaaegu stabiilsena – 12,9%.

Nagu te eelmisest lõigust alates ennustasite, meie vanade tuttavate kohta Brasiilia turul pingevaba ja rahulik juhtimine. SEDA Samsung kui liider, kes on oma turuosa Brasiilia turul viimase aasta jooksul edukalt suurendanud, tõustes 40% -lt 46,7% -ni, mis vähemalt tõestab, et brasiillastel on muretseda olulisem asi kui plahvatusohtlikel telefonidel.

Brasiilia nutitelefonide turg 2016. aastal

Üldiselt on lugemine selge: tootjaid, kes pakuvad odavamaid telefone, õnnestub 2016. aastal, samas kui Apple kannatab isegi vähemalt oma standarditele odavamate nutitelefonide puhul hinnaliinide all, mida peetakse enamiku elanike jaoks hirmutavaks. Selle loogikaga võib öelda, et see on täiesti normaalne ja loodetakse, et Ma saab väikese osa riiklikust turust.

Siin pole mureks siiski mitte summa, vaid langus. Mõelge vaid, et üldiselt kõik paraneb, nagu näitas ka uuring ise, 2016. aastal Brasiilias müüdud telefonidest olid nutitelefonid 90% ja aasta võrdlustes suurenes 4G-võrkude toega varustatud mudelite arv 53%. Küsimus on selles, kas Apple jätkab siinse võimu kaotamist isegi selle stsenaariumi korral, ja hoiatussignaali kuuleb ettevõtte Brasiilia haru tugevalt. Lihtsalt ärge küsige, mida saaksin selle tagasipööramiseks võtta.

(näpunäide alates @luizhfeliciano)