Golden iPhone 5s, berbaring dan miring

Apple’i partner Foxconn toodab iPhone’i ekraanide jaoks safiirklaasi

Oleme siin avaldanud Apple’i ja GT Advanced Technologies vahelise lepingu veebisaidi, mis hõlmab safiirklaasi tehase avamist Mesas, Arizonas. Praegu kasutatakse seda toodet iPhone’i objektiivi (kaamera) ja Touch ID kaitsmiseks.

Eile seda Apple Daily teatatud [Google Tradutor] et Foxconn (Apple’i tootja tootmises iProducts) alustas iPhone’i ekraanidel kasutamiseks mõeldud test-safiirprillide tootmist – asendades praeguse Gorilla Klaasi.

Kuldsed iPhone 5-d, asetsege selja taga ja kĂĽljel

Kõik need on alles katsetused – tootmine on “ainult” 100 ĂĽhikut -, kuid aruanded näitavad, et see on suur samm, mis võib juhtuda mitte liiga kauges tulevikus. Synopsys ja Bern Optics, samuti Apple’i tarnijad, investeerivad palju lõikusmasinatesse ja muudesse safiirklaasiga seotud seadmetesse, suurendades veelgi spekulatsioone.

Siinkohal jääb ĂĽle vaadata, millised on Apple’i plaanid: on selge, et safiirklaasi hakatakse laialdaselt kasutama – sellises suurusjärgus oleval investeeringul GT Advanced Technologiesiga pole mõtet pelgalt kaamera ja Touch ID kaitsmiseks. Ja koos teiste liikmete tarnijatega näib Apple kõige loomulikum viis hakata safiiriklaasi mõnes tootes kasutama.

[via MacRumors]