Apple’i partnerite väljakuulutatud uus GPU arhitektuur võib tulevikus lubada 4K ekraaniga iPhone’i

SEE Kujutlusvõime tehnoloogia, Apple’i pikaajaline partner mobiilseadmete graafikakiipide tarnimisel, teatas täna uuest funktsioonist, mis loodetavasti saab tulevastele iPhone’idele ja iPadidele palju kasu. Ma räägin PowerVR Furian, GPU arhitektuuri uus versioon, mis teeb maitseka hĂĽppe graafikamahtu osas iGadgets – ja võib avada võimaluse, et näeme a iDevice 4K ekraaniga.

Pilt kujutab graafikakiipi

Võrdluseks: praegune Rogue arhitektuur, mis täiendab selliseid seadmeid nagu iPhone 7/7 Plus, on toodetud 28 nanomeetrise protsessiga ja sellel on kuus südamikku 900 MHz juures (koos võimalusega teha ülekiirendatud kui mõni rakendus seda nõuab).

Rogue ja Furiani arhitektuuri võrdlus

Uus vaid 7 nanomeetrine Furiuse arhitektuur suudab toime tulla suurema südamega, mis töötab suuremal kiirusel, pakkudes graafikajõudluse kasvu 35% võrra võrreldes eelkäijaga ja võimekusega hakkama tunnustatud 4K eraldusvõimega, samuti hüpata renderdamiseni kiirusega 120 kaadrit sekundis. .

Kiip Imagination varustab iOS-i seadmeid alates A4-protsessori kasutuselevõtust 2010. aastal, mis oli olemas iPhone 4-l, neljanda põlvkonna iPod touchil, teise põlvkonna Apple TV-l ja originaalsel iPadil. Ăśhest kĂĽljest, kui meil on keegi muu kui Apple ise, kes tänaks oma mobiilseadmete absurdse graafilise arengu eest aastate jooksul – võimaldades neil seadmetel isegi konsoolide lähedal töötlemistasandini jõuda -, on see kujutlusvõime inimesed. Ega ilma põhjuseta pole isegi kuuldusi Apple’i võimalikust omandamisest.

Ă•igel ajal: enne kui keegi karjub, et nutitelefoni 4K ekraan on puhas ego-numbriline masturbatsioon ja tĂĽhjeneb halb aku (ĂĽha nõudlikum ja tehnoloogiliselt staatilisem) vaid veelgi kiiremini, toomata seejuures mingit tõelist kasu, lubage mul teile meelde tuletada – ma saan aru, et ekraanid See uskumatult kõrge eraldusvõime on tänapäeva maailma ĂĽhe paljulubavaima tehnoloogia – virtuaalse reaalsuse – põhipunkt.

See tähendab, et kui Apple kavatseb mänguga mingil hetkel liituda – ja paljud kuulujutud viitavad sellele -, peab ta mingil hetkel oma iPhone’i eraldusvõimet suurendama. NĂĽĂĽd ei takistanud teda vähemalt miski.

[via Cult of Mac]