Apple’i patendifail on seotud ääristeta ekraani ja integreeritud biomeetrilise sensoriga – kas kujutate ette, mida see tähendab?

Nagu teate, pole nii, et me siin oleksime MacMagazine sisaldab Apple’i patentide regulaarseid registreerimisi – hõlmates igasugust tehnoloogiat, alates kõige kaugemast ja futuristlikumast kuni lähima ja kõige sobivamani. Kuid see on nii kuum!

Veebisait Apple on räige hiljuti leidis 56 Apple’i registreeritud patenti, millest 2 räägivad intensiivselt kuulujuttudest toote kohta, mida on lähiajal eriti oodata.

Apple'i patent on kaardus ääristeta ekraan

Esimene (# 9 652 096) kirjeldab tehnoloogiat, mida kasutatakse “seadme serva pindala vähendamiseks” või teisisõnu luuakse ekraan, mis hõivab antud seadme kogu esipinna. Veelgi enam, patendis kirjeldatakse ekraani, mida saab kõverdada kõnealuse seadme servadesse, tuues tundliku puutepinna laiendamise eelised seadme servani ja vähendades selle laiust.

Puudutage ekraanile integreeritud patendi ID-d

Päeva teisel huvipatendil (# 9 652 066) on midagi pistmist eelmisega: see kirjeldab tehnoloogiat, mis asetab seadme sõrmejäljesensori ekraani alla, ilma et oleks vaja selleks spetsiaalset ala! Selline tehnoloogia suudab ka kasutaja digitaalselt lugeda mis tahes nurga alt, välistades vajaduse asetada sõrm ekraanile kindlasse kohta, et autentimine töötaks.

Kui olete kuulujuttude masinat jälginud alates “IPhone 8” / X / Edition / Pro “, Te olete kindlasti kiilas, teades, et just need kaks funktsiooni on peamise seadmena spekuleerivad. Mõned viimaste kuude kuulujutud on aga kahtluse alla seadnud selle olemasolu seadme lõplikus versioonis, mida näeme teisel poolel. Näiteks on öeldud, et selle uue iPhone’i ekraan ei ole kõver, see ulatub ainult seadme servadeni (enam-vähem sellisel kujul, nagu see praegu töötab iPhone 6 / 6s / 7-l); Peale selle see konkreetne ettevõte sel aastal on nad proovinud ekraanil oleva biomeetrilise anduri kasutamist ja loobusid viimasel minutil, sest ei leidnud ideaalset lahendust.

Seetõttu saavutab Apple konkurentide ees mõistliku eelise, kui õnnestub tarnida kõvera / ääristeta ekraaniga iPhone ja 100% integreeritud Touch ID-ga. Muidugi ei tähenda patendid ilmtingimata seda, et tehnoloogia on kohe kasutamiseks valmis, kuid vähemalt nüüd on meil ettepanekuid, et jah, see peaks olema Cupertinos ja võime lähikuudel midagi selles suunas näha. Võib olla? ??

The Verge’i kaudu