Apple’i patendis pakutakse iMaci, mis on valmistatud täielikult klaasist

Nii nagu on kuulujutte, on ka neid patent – ja lõpuks lõikuvad need kaks ĂĽhel hetkel. See on ĂĽks neist.

Vähemalt futuristlik patent näitab, kuidas Apple võiks ĂĽhel päeval teha iMac on valmistatud täielikult ĂĽhest klaasilehest – lisaks sellele, et see töötab MacBooks Air / Pro dokina.

See leiutis – mis registreeriti Ameerika Ăśhendriikide patendi- ja kaubamärgiametis 20. juulil 2018 – kannab pealkirja “klaasist sisestuselementidega elektrooniline seade” ja määratleb täpselt klaasist iMaci koos virtuaalse klaviatuuri võimalusega koos MacBooki dokkimisvõimalustega – umbes nagu eGPU.

Elektroonilised seadmed võivad sisaldada klaasosa, mille ülaosa sobib vaatamisalaga, põhi, mis määrab sisenemisala, ja üleminekuosa, mis ühendab ülemise ja alumise osa kõveral pinnal. […] Elektroonilised seadmed võivad sisaldada tugistruktuure, mis on kinnitatud klaasist korpuse osade külge ja konfigureeritud arvutiseadmete toetamiseks.

Ülaltoodud tsitaadi kokkuvõtteks: põhikujundus on allosas kumer klaas, mille ülaossa on kinnitatud ekraan (määratlemata materjalist). Struktuuri toetab mingi viil, kuhu mahuvad ka iMaci komponendid.

Patenteeritud iMac klaas

Nagu me ütlesime, käsitleb patent ka MacBooki dokkimisvõimalust iMaci klaviatuurile pühendatud ruumist, nagu on näidatud alloleval pildil. See võimaldab kasutajal sülearvuti klaviatuuri abil paigaldada, kasutades samal ajal suuremat ekraani.

Patenteeritud iMac klaas

Pidage meeles, et see on lihtsalt patenteeritud kontseptsioon ega tähenda, et Apple tegelikult sellise töölaua käivitaks. Lõppude lõpuks on klaas iMac olnud konkreetse kasutaja unistus vähemalt kümme aastat, kui seda kommenteerime makett. Kas see kaob?

AppleInsideri kaudu