Apple'i seiklus avaneb uuesti; Uued kauplused Kanadas ja Sua Seros on avatud –

Kõigi kohustuste hulgas, mida Apple kannab, pole ettevõte kunagi maha jätnud oma füüsiliste kaupluste täiustamise jätkamist kogu maailmas. Avamise, renoveerimise ja muutmise vahel mõtleb ettevõte ka oma (hiiglasliku) jaeketi järgmiste sammude peale.

Seekord taasavas ettevõte ühe Floridas (USA) asuva kaupluse ukse, samas kui teised sama riigi Ma punktid avatakse. Lisaks ehitab ettevõte Toronto Eatoni keskusesse (Kanada) uut kauplust, samal ajal plaanib ta muuta aadressi Šveitsis.

Ă•una seiklused

Eelmise aasta lõpus kommenteerisime reformi Õuna seiklusedsisse Flrida, mis just valmis. Mõni päev tagasi avati see avalikkusele uuesti, paljastades, mida teine ​​ehituskuu oli toonud.

Ă•una seiklused

Alustades välimisest kujundusest, on võimalik märkida, et Ma andis uuele kauplusele väga rannaprofiili, mille lagi oli valmistatud valgest kuplikujulisest betoonist, mis tundus väikeste lainetena, ja "õhulise" stiili, mis kastis end erksates värvides ja dünaamilisteks kujunditeks ilma kaotas enamiku Apple'i kaupluste peamise omaduse kogu maailmas: modernsuse.

Ă•una seiklused

Toas salvestab Apple Aventura kõiki Ma jaemüügi uudiseid, nt Videosein ja uued eksponendid; uue (ja hiiglasliku) väljanägemise taga piirab puude komplekt ruumi Genius Grove. Lisaks on see uus rajatis Floridas teine ​​koos privaatse koosolekuruumiga.

Ülemisel korrusel näete amfiteatrit Täna Apple'is ja pääsege Aventura Mall juurde uksekomplekti kaudu. Pidage meeles, et Apple Store'iga ühendatud kaubanduskeskus on suurim kogu Floridas, nii et ettevõte on ette valmistanud kõik, et kaupluses iga päev vastu võtta tuhandeid kliente.

Apple'i veekogu pood

Samal ajal saime teada, et Apple ehitab uut lipulaev Floridas teatati, et renoveeritakse teise sama osariigi ettevõtte asukoht. Apple'i veekogu pood, mis on täielikult ümber ehitatud ja avatakse uuesti järgmisel 24. päeval.

Esialgu ostke aadressil Napoli avati 2007. aasta alguses, enne esimese iPhone'i turuletulekut. Kuni selle ajani oli roostevabast terasest paneelidest valmistatud kaupluse esikülg kaubanduskeskuse sisekülje ees väikese katuse all avatud taevaga. Viimaste renoveerimise kuude jooksul on nii algne pood kui ka külgnev Apple Store lammutatud, et luua uusi, kaasaegseid rajatisi.

Apple'i veekogu kaupluste esiosa

Apple on asetanud uue poe ette fassaadi, mis kuulutab järgmisel nädalal avanemise; Nagu enamik õunapoode, mis on avatud välistele aladele, istutas ettevõte kõnnitee ja tee vahele mitu palmi. Esmakordselt saavad seda Florida edelaosa Ma kliendid Foorum fond Videosein seansi jaoks Täna Apple'is. Avamine toimub kell 10.00 (kohaliku aja järgi).

Apple Eatoni keskus

J ei Kanada, plaan, mis hõlmab Apple Eatoni keskus tundub, et hakkab moodustuma. Nagu me selle aasta alguses teatasime, loodetakse ettevõte kolida homonüümi kaubanduskeskuse teiselt korruselt esimesele korrusele, kuid tundub, et laienemisplaanid pole läinud ootuspäraselt.

Väljaande väitel ei ole Ma'l tõenäoliselt ruumi, mida rendivad kaks muud jaemĂĽĂĽjat – Abercrombie & Fitch pluss Bay Gap ja Scotch & Soda, mis annavad Apple'ile rohkem kui 1000 miljonit. Sel juhul peab ettevõttel olema kaks kaubanduskeskuse korrust, pisut väiksemas ruumis.

Csontrues Apple Eatoni keskuses

Kõik viitab sellele, et Toronto uue poe avamine toimub septembri lõpus ja oktoobri alguses, mis võib (või ei pruugi) langeda kokku uue iPhone'i müügi algusega.

Apple Bahnhofstrasse

Kuigi üks muudatus valmib varsti, algab kohe teine: Apple teatas sel nädalal, et Apple Bahnhofstrassesisene Zürich (Šveitsis), hankige uus aadress.

Rootsi ajaveebide järgi MacPrime, Kolis Toko Ma Avenida Rennwegi, umbes 200 meetri kaugusele praegusest asukohast Avenida Bahnhofstrasse'ile, mis on Zürichi kesklinna üks peatänavaid. Siiani pole täpsustatud, miks see samm tehti, kuid see võib olla seotud probleemidega, mis on seotud rendilepinguga.

Uus Apple'i pood ZĂĽrichis

Apple Bahnhofstrasse avati algselt 2009. aastal. Ettevõttel on riigis veel kolm kauplust: Apple Freie Strasse, Apple Rue de Rive ja Apple Glattzentrum, mis on ainsana hiljuti renoveeritud jaeuudistega Ma.

kaudu 9to5Mac: 1, 2, 3; iPhone Kanadas