Apple'i sisemine kaardistamise rakendus saabub Brasiiliasse - .br

Apple'i sisemine kaardistamise rakendus saabub Brasiiliasse – .br

Ma saan aru, kui te pole sellest taotlusest kunagi kuulnud Sisevaatlus, Apple'ilt. Ma ei ole seda kunagi spetsiaalselt avaldanud ja tänaseks pole see Brasiilia App Store'is saadaval.

Selle kasulikkus seevastu on vaieldamatu: see on omamoodi tööriist, mis võimaldab ettevõtte omanikel oma siseruumi kaardistada, lihtsalt liikudes läbi nende iPhone'i abil.

Hiljuti on rakendus saanud suuri värskendusi ja nüüd on see saadaval rohkemates riikides, näiteks Brasiilia..

Uudsuse abil saavad ettevõtete omanikud kasutada oma iPhone'e ka oma sisemise äriruumi kaardistamiseks ja nende andmete sisestamiseks Apple Mapsi. Selleks on vaja registreeruda riigi interjööri kaardiprogrammis, mida saab teha sellel lehel toodud juhiseid järgides.


Interjööri kaardistamise rakenduse ikoon

Tuleb märkida, et programmidest, mis on suunatud peamiselt suurtele avalikele või eraettevõtetele, nagu näiteks lennujaamad, kaubanduskeskused, staadionid, haiglad, ülikoolid ja eraettevõtte büroohooned, ei piisa sellest, et proovida kasutada sisevaatlusi väikeste poodide või kioskite kaardistamiseks, eriti kuna need pole on teie klientidele kasulik.

Lisaks Brasiiliasse saabumisele toob siseuuringu versioon 3.1 veel rea uusi asju. Nende hulgas on meil uus liides, mis muudab ruumi kaardistamise lihtsamaks ja intuitiivsemaks, sealhulgas a töövoog integreeritud, nii et saate jälgida protsessi iga sammu. Samuti on kaardistamisprotsessi võimalik lisada märkusi, et näidata puudusi või ebatäpsusi, ja rakendus soovitab võimalusi, kuidas parandada teie andmete positsioneerimist ja otsimist.

Lisaks on rakendusel sama funktsioon kui tavaliselt, tuginedes WiFi-võrgu asukohale, et luua sisemisi kosmosekaarte ka ilma GPS-ita. Selleks on vaja iOS 12.1 või uuemat ja seda saab tasuta hankida App Store'ist.

näpunäide alates @ powerofmiley ja Rafael