IGRE

Apple’i tarnija tõi turule peakomplekti Lightning arenduskomplekti; peaks pistikutega EarPodid veebis ilmuma

Mu sõbrad, mu sõbrad, iga päev, et tugevdada kindlust, et ristisõda Apple’ile traditsioonilise 3,5 mm pistiku surm. Alustatakse muidugi oletatavast „iPhone 7-st”, mis toetab Lightning-porti kaudu ĂĽhendust, mis toetab (veel) rohkem (mittevajalikke?) Ă•hukese kere ja digitaalseid heliĂĽhendusi.


Lubage mul lisaks veel lühidalt öelda: Verge eile avaldas artikkel, mis sisaldas väga huvitavat graafikat, mis näitab põhimõtteliselt nende tehnoloogiate rea eluiga, mis hakkasid kaduma pärast seda, kui Apple need oma toodetest välja võttis. Tõesti proovimist väärt. ?


Tänased uudised kinnitavad seda kuulujuttu veelgi: Apple’i tarnija Cirrus Logic teatas uuest MFi peakomplekti arenduskomplekt (Made for iPhone), mille eesmärk on aidata tootjatel välja töötada Lightning-ĂĽhenduse põhjal kiiremaid ja ohutumaid helitarvikuid. See komplekt sisaldab komplekti juhiseid ja viiteid selle eelseisva lisaseadme kujunduse, funktsionaalsuse ja funktsioonide ning võimaliku kaasneva iOS-i rakenduse kohta.

Cirrus Logic rahaloomeasutuste peakomplekti arenduskomplekt

MFi peakomplekti arenduskomplekt näitab Lightning-ühendusega seadmete eeliseid võrreldes traditsiooniliste analoogkõrvaklappidega. Näiteks digitaalsed ühendused DAC-iga ja suure jõudlusega draiverid pakuvad kõrvaklappide kõlaritesse ülitäpset heli. Lisaks saavad välgu ühendatud lisaseadmed suhelda iOS-i rakendusega, et luua isikupärastatud heli, näiteks unikaalsete sobitamisseadetega.

See komplekt on saadaval kõigile MFi programmis registreerunutele.

· · ·

Vastavalt subjektile kuvatakse Weibo (Hiina Twitter – alati ta on!) Mõned renderdama sellest, mis võimalik Välguga EarPodid mis on kuulsa iPhone 7-ga kaasas.

Renderdage välgupistikuga EarPodid

On täiesti võimalik, et disain pole päris õige, eriti arvestades pistiku kopsakat suurust – jah, see võib olla DAC, mis sobib ideaalselt kõrvaklappide jaoks, kuid sel juhul tapab Apple põhimõtteliselt kogu hiiglasliku turu oma telefonide ĂĽmbriste ja ĂĽmbriste jaoks. Igal juhul võib teil olla hea ettekujutus sellest, mis meid ees ootab.

Seda muidugi juhul, kui Apple seda teed läheb. Teine spekuleeritud alternatiiv on see, et „iPhone 7” tuleb koos traditsiooniliste 3,5 mm EarPodide ja adapteriga; või kõige lahedam, mõned spekuleerivad “AirPods”, mis on Dashi raja traadita kõrvaklapid MacMagazine’i saade Alates sellest nädalast).

Mis meid konkreetselt ees ootab, on meil aga veel mitu head ja pikka kuud avastada.

[via 9to5Mac, AppleInsider]

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH