Apple’i terviseplatvormiga ĂĽhilduvate toodete / teenuste jaoks antakse välja pitser “Works with Apple Health”

Oma kiireneva kasvuga Röstsai (Tervis)pole miski loomulikum kui see, et Apple rakendab uusi funktsioone, mis arendajat rõõmustavad ja rikastavad sellega ühilduvaid kolmandate osapoolte tooteid ja teenuseid. Täna on üks neist päevadest.

Täna postitas Apple oma arendajaportaalis ajakohastatud juhised HealthKit. Seal on kaks uudsust, mõlemad hõlmavad liidese juhendeid teenustele ja toodetele, mis on integreeritud ettevõtte tervishoiu platvormiga.

Alustuseks on arendajatel ja tootjatel nĂĽĂĽd pitser “Töö Apple Healthiga” („Töö Apple Healthiga”). See töötab samamoodi nagu programm “Loodud iPhone’ile” (MFi): tootele või tarkvarale saab pitseri anda, et tarbijad saaksid teada, et nad on Apple’i terviseplatvormiga töötamiseks loodud loomingu ostnud / kasutanud.

Uuenduse täiendamiseks uuendas Apple oma HealthKitiga integreeritud tarkvara liidese juhiseid. On mõned konkreetsed juhised, näiteks ettevõtte brändimisega seotud ikoonide positsioneerimine ja ikoonide suurus – ka arendaja ei saa terminit „HealthKit” avalikult kasutada, kuna see piirdub kaubamärgiga „Apple Health”.

Lisaks nõuab Apple, et tema platvormi integreeritud tarkvaral oleks järjepidev ja alati nähtav privaatsuseeskirjad, mis demonstreerivad kasutajatele selgelt, et juurdepääsu nende terviseandmetele kogutakse ainult vajaduse korral. Samuti on oluline pakkuda üksikasjalikke sõnumeid, kui kõnealune rakendus peab pääsema juurde platvormi andmetele, nii et inimesed teavad täpselt, millesse nad on sattunud.

Täielikke muudatusi näeb siit [em inglês].