Apple'i töötaja test oli COVID-19 suhtes positiivne;  ettevõtted võtavad vastu uusi meetmeid koroonaviiruse vastu võitlemiseks [atualizado]

Apple’i töötaja test oli COVID-19 suhtes positiivne; ettevõtted võtavad vastu uusi meetmeid koroonaviiruse vastu võitlemiseks [atualizado]

Vastavalt Maailma Terviseorganisatsioon (WHO), pandeemia risk Koroonaviirus (COVID-19) lähemale, kuna viirus on levinud enam kui 100 riiki, nakatades üle 100 000 inimese kogu maailmas. Teave on Tugevus 360.

Kui saastepuhangu tagajärjed Hiinas järk-järgult vähenevad (nagu uute juhtumite registreerimise puhul), peaks Apple oma turvameetmed koondama mitmesse Euroopa riiki ja Ameerika Ühendriikidesse, kus uusi juhtumeid registreeritakse iga päev.

Ăśle 1000 inimesega ĂĽritused on Californias peatatud

Santa Clara maakonna rahvatervise osakond (kuhu kuuluvad sellised linnad nagu Cupertino, Palo Alto, Mountain View ja San Jose) andis sel nädalal välja kohustusliku korralduse, milles nõutakse kõigi kohtumiste / ürituste tühistamist, kus osaleb vähemalt 1000 inimest. See otsus tehti pärast piirkonna esimese koronaviiruse surma.

Uus samm tehti teatavaks pärast seda, kui Santa Clara maakond andis eelmisel nädalal välja uue avalduse, milles soovitati ettevõtetel kodus töötada.

See on kriitiline hetk kasvavas COVID-19 puhangus Santa Clara maakonnas. Meie tehtud tugevad sammud on mõeldud haiguste leviku aeglustamiseks. Need uued soovitused vähendavad raskete haiguste all kannatavate inimeste arvu ja aitavad vältida meie tervishoiusüsteemide ülekoormamist. See on eriti oluline kõigile, kellel on tervisevajadus, mitte ainult neile, kes on COVID-19 raskete haiguste suhtes kõige haavatavamad.

Kolmenädalane piirang kestab aprilli alguseni, kuid mõnda aega on tehnoloogiaettevõtted oma suured ĂĽritused, näiteks Facebook ja Google – meeldib see teile või mitte, need tĂĽhistatakse selle uusima piiranguga.

Apple ei ole avaldanud WWDC 2020 kohta ĂĽhtegi teadet, mis tavaliselt toimub juunis McEnery konverentsikeskuses (San Joses). See tähendab, et ettevõtted ei pea tĂĽhista pole olemas – sest midagi pole teada antud. Kuid kasvava mure pärast viiruste pärast võib Apple esimest korda teatada, et arendajatele mõeldud sĂĽndmus on täiesti virtuaalne.

Töötajatele piiramatu haiguspuhkus

Lisaks töötajatele kodust töötamise võimaldamisele on Apple oma jaekaubanduse töötajatele öelnud, et pakub COVID-19 sümptomitega inimestele piiramatut haiguspuhkust.

See tähendab, et ettevõtte töötajad ei pea puhkuse taotlemiseks koronaviiruse sümptomite korral meditsiinilisi andmeid saatma.

Siiski pole teada, kas meede kehtib ainult Apple’i töötajate kohta USA-s või ettevõtte ĂĽlemaailmsete tegevuste kohta.

Töötajate test on COVID-19 puhul positiivne

Ettevõtte töötaja Corkis (Iirimaa) on teinud COVID-19 testi positiivse tulemuse ja on isoleeritud. Sel põhjusel viib ettevõte oma ettevõttes läbi “sĂĽgava puhastuse” ĂĽlikoolilinnak Iiri keel.

Tavaliselt töötab Apple’is Corki rajatistes umbes 6000 inimest. See sait hõlmab mitut osakonda, sealhulgas turundust, tooteuuringuid ja AppleCare’i.

Pange pood kinni ja avage uuesti

Kui Apple’i tegevus Hiinas on järk-järgult taastunud, siis mujal maailmas liigutakse vastupidi: ettevõte on hiljuti vähendanud lahtiolekuaegu fĂĽĂĽsilisemates kauplustes mitmes Itaalia linnas.

Itaalia

Itaalia on ĂĽks Euroopa riikidest, mida koroonaviiruse puhang kõige raskemini tabas. Seal kasvas hukkunute arv 366-lt 463-le – see on Hiina järel teisel kohal, kus on seni registreeritud 3123 surmajuhtumit.

Mured ajendasid Itaalia valitsust ja eraettevõtteid, näiteks Apple, võtma kasutusele uued turvameetmed, näiteks piirama kaupluste lahtiolekuaegu Bergamos, Firenzes, Milanos ja Veneetsias.

Seetõttu on Apple Campania, Apple I Gigli, Apple Nave de Vero ja Apple Oriocenter (kõik kaubanduskeskuses) avatud lühendatud tööajal ning 14. ja 15. päeval (pärast laupäeva ja pühapäeva) on need üldsusele suletud.

Hiina

Vastupidiselt Itaalias tehtule on Apple taasavanud mitu Hiinas asuvat kauplust, mis ajutiselt suleti sealse koronaviiruse puhangu tõttu. Täpsemalt öeldes on ettevõttel Hiinas 42 kauplust ja neist 38 on taas avatud – mõned aga töötavad endiselt lĂĽhendatud tundidega.

See tähendab, et endiselt on suletud neli poodi: neist kolm Tianjinis ja üks Suzhous. Ettevõtte esindaja ei kommenteerinud nende nelja kaupluse sulgemise põhjuseid, nagu avalikustas CNBC.

· • ·

Nagu me teatasime, avaldas Apple eile kasutajatele oma seadmete desinfitseerimiseks puhastusjuhendi, mis kehtib kõigis maailma paikades ja mitte ainult koronaviiruse vastu võitlemiseks, sest me vidin alati kontaktis erinevate pindade / esemetega.

Fox KTVU, 9to5Mac, Echo Live, AppleInsider, Patently Apple kaudu

Värskenda, jaoks Rafael Fischmann 11. märts 2020 kell 15:28

Mark Gurmani sõnul alates Bloomberg, On Apple nüüd otsustanud sulgege kõik Itaalia 17 füüsilist kauplust alates homsest, kuni uue teateni.

Ettevõte teatas, et jätkab “olukorra jälgimist” ja pakub tuge kõigile Itaalia tarbijatele telefoni või Interneti teel.

Hiljuti kuulutas Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) koronaviiruse pandeemia.