Apple’i tugirakendus on broneeringute ajakava suurendanud; WhatsApp, Telegram ja Procreate Pocket on värskendatud

Ja siin oleme tagasi viimaste värskendustega Internetis kõige populaarsemate või olulisemate rakenduste kohta Rakenduste pood! Heidame neile pilgu.

Apple’i tugi


Apple'i tugirakenduse ikoon

Ametlik Apple’i tugirakendus võidab Brasiilias “Geniusi baaris ja volitatud teeninduskeskustes (AASP) tellimise kogemuse täiustamise”. Seda muidugi Apple’i enda sõnadega – pole päris selge, kus kogemusi parandatakse.

Seevastu Ameerika Ăśhendriikides saavad rakendused uue, palju lahedama asja: võimaluse ĂĽhendada kasutajad iMessage’i kaudu koheselt Apple’i tehnikutega. Ressursid on saadaval ainult valitud ainete jaoks ja praegu on need ainult USA-s; see on juurdunud kohe arenema.

Mis on valesti


WhatsApp Messengeri rakenduse ikoon

WhatsAppi värskendus on natuke segane: vastavalt selle väljalaskemärkmetele võimaldab see kasutajatel näha nende kontaktide teatises saadetud kleebiste täissuuruses eelvaadet – lihtsalt vajutage ja hoidke mulli, et näha. kleebis kogu oma hiilguses.

Vastavalt WABetaInfouudised pole aga kasutajatele ilmnenud ka pärast värskendust. Nad oletavad, et see funktsioon võib toimimiseks sõltuda WhatsAppi kaugaktiveerimisest, kuid teine ​​mõistlik võimalus on see, et tööriist on lihtsalt katki ja vajab tavapäraseks tööks veel üht värskendust. Oleme tähelepanelikud.

Telegramm


Telegrammi rakenduse ikoon

Lõpuks saab Telegram macOS-ile samad uuendused, mis eelmisel nädalal selle mobiiliversiooniga tutvustati: tööriist vestluste (ja kõigi nende endi juurde kuuluvate Ĺľestide) arhiivimiseks, olekunäitaja “võrgus” iga kontakti profiilifotol ja lingilink. konkreetse sõnumi jaoks vestluses.

MacOS-i telegrammi versioon 5.2 (muide ei tohi segi ajada Telegram Desktopiga) pakub ka võimaluse teksti kopeerida ja kleepida, kaotamata selle vormingut, mis muudab mõned protsessid lihtsamaks.

Valmistage järglased ette


Looge rakenduse Pocket ikoon

Lõpuks sai ĂĽks maailma kuulsamaid illustratsiooni- ja kujundusrakendusi oma iPhone’i versioonis värskenduse, mis andis talle mitmeid iPadi ekvivalendiga seotud funktsioone (kuni selle ajani) täielikumaks.

Mida see tähendab? Procreate Pocket 3 toob selliseid funktsioone Kiire kuju (mis muudab kritseldused täiuslikult joonistatud kujunditeks), teksti- ja tüpograafiredaktor, joonistamis- ja sümmeetriajuhendid, tööriistade vabastamise / pööramise / moonutamise tööriistad, lõikemaskid, võimendusvõimalused, interpoleerimise teisendamine, kihtide lõhestamine ja harjakomplektid, eksport intervall oma loomingut ja palju muud.

Kõik see oli loomulikult korraldatud uueks liideseks, mis hoiab tähelepanu loomisel ja toob tööriistad hõlpsasti ligipääsetavasse menĂĽĂĽsse – kõik, kes kasutavad iPadi Procreate’i, tunnevad end kindlasti koduselt. Ja kõige parem on see, et see suur värskendus on tasuta neile, kellele Procreate Pocket juba varem kuulub; uutele fännidele taotlustasu 19 R $.